Nokia N9 İcon Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kadolak31

kadolak31

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N9 İcon Paketi

Paket içinde 287 adet icon vardır :oke:

Link:

• Beğen
Tepkiler: mr.cLown, Nadri ve ''zeus''

anılbaran

anılbaran

Üye
daha önce istek yapmıştım umarım aradıgım tema bu olur .Kendi temamı bi ara yapcem yaa artık n9 ikonlu :D paylaşım için :tşk:

''zeus''

''zeus''

Üye
Çok saol arkadaşım da , tema yaparken bu iconları kullanmak için hangi programa ihtiyacımız var ? mesela telefonun facebook uygulamasının üstüne icon yapmak istiyorum , nasıl yapabilirim ? :islik

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:tşk:

kadolak31

kadolak31

Üye
    Konu Sahibi
daha önce istek yapmıştım umarım aradıgım tema bu olur .Kendi temamı bi ara yapcem yaa artık n9 ikonlu :D paylaşım için :tşk:

Rica ederim temanı yapınca paylaşmayı unutma banada çok lazım n9 iconlu tema

----------Eklendi @ 22:58:15 ---------- Yazıldı @ 22:56:23 ----------

Çok saol arkadaşım da , tema yaparken bu iconları kullanmak için hangi programa ihtiyacımız var ? mesela telefonun facebook uygulamasının üstüne icon yapmak istiyorum , nasıl yapabilirim ? :islik

Kardeş şuan bende bilmiyorum hangi programla yapılıyo bilen birisi varsa bi zahmet yazar işallah

----------Eklendi @ 22:59:11 ---------- Yazıldı @ 22:58:15 ----------

Rica ederim kardeşim

• Beğen
Tepkiler: ''zeus''
ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Kardeşim bir sual icon paketinin içinde oyun iconları mevcut mu nfs shift asphalt 6 gibi oyunlar için ona göre çekeceğim ...

kadolak31

kadolak31

Üye
    Konu Sahibi
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
kullanmayı da öğrenmek lazım. Teşekkürler bu arada

anılbaran

anılbaran

Üye
zaten bi ara dedim arkedeşler aylar sonra müsaiti oldugum bi an belki yani:)

TheOldBros

TheOldBros

Üye
svg formatındaysa ben kendime yapam bi tema :D

ultrAslan.sefer

ultrAslan.sefer

Üye
S^3 te icon changer programı ile istediğim uygulamanın ikonunu değiştirebiliyorum teşekkürler kardeş :)

• Beğen
Tepkiler: serinaga

ahmetc503

kardeş çok teşekkürler (biri bana bu iconlarla tema nasıl yapılır anlatabilirmi acaba lütfen çok lazımm ..)

ka2000dir

ka2000dir

Üye
Carbide ui 4.3 diye bir program var onu kullan çok basit

serinaga

serinaga

Üye
S^3 te icon changer programı ile istediğim uygulamanın ikonunu değiştirebiliyorum teşekkürler kardeş :)

Kardeş acaba nereden buldun o pro.'yu ? Acaba sakıncası yoksa paylaşabilir misin ? Yada link verebilir misin ICON Changer pro.'yu, walla çok lazım ...

----------Eklendi @ 18:03:58 ---------- Yazıldı @ 17:42:02 ----------

Carbide ui 4.3 diye bir program var onu kullan çok basit

Peki bu pro'yu nerden bulacaaz ? Forumda yok galiba, acaba bi link verebilir misin ???

yare1815

yare1815

Üye
:oke: :tşk:

ahmetc503

(biri bana bu iconlarla tema nasıl yapılır anlatabilirmi acaba lütfen çok lazımm ..

hitafnalsa

Üye
temada kullanabilmen için bunları svg formatına çevirmen lazım. Ne yazıkkki bunları svg formatına kalitesini bozmadan çevirebileceğin program yok gibi. En azından ben bulamadım. Bu yüzden bunları temada kullanamazsın

AHMED...

AHMED...

Üye
:tşk: s^3 de isime yarar

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
CArbide ui 4.3 kullanıyorum ya siz Bu arada İconlar güzel kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...