Nokia N9 Facebook Çevrimiçi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

dawid

dawid

Üye
aegis hack ve deb installeri nasil kuruyoruz anlamadim yardim lutfen ayrica bunlar terminalsizmi kuruluyor gelistirici modu acmak lazimmi

Son düzenleme:

fnldstntn

Üye
Bu ise yaradi
arkadaşlar bunun için bir fix dosyası yayınlanmış, inception veya aegis hack ile yüklemeniz gerekmektedir.
aegis hack ve debinstaller kullananlar dosyaya dokunsun ve trusted düğmesini etkinleştirip dpkg ile kurulum yapsın.
buradan dosyayı indirin:
Bu ise yaradi

manialog

manialog

Üye
bu deb installer bir türlü aktif olmuyor kurmadığım şey kalmadı cihaza bunun yüzünden çözemedim
debinstalleri normal mi kuruyoruz yoksa terminalden mi öyleyse nasıl?

fnldstntn

Üye
bu deb installer bir türlü aktif olmuyor kurmadığım şey kalmadı cihaza bunun yüzünden çözemedim
debinstalleri normal mi kuruyoruz yoksa terminalden mi öyleyse nasıl?
Eger aegis-hack yulu degilse konusuna gidip ekteki dosyayi indirip kur...gelistirici modu acik olmasi gerek... debinsraller konusuna gidip deb dosyasini inder ve mydocs at ve cd /home/user/MyDocs/ yazip enterla ve aegis-dpkg -i debinstall_1.0.2_armel.deb ya ve yuklenmesini bekle tamamdir...

• Beğen
Tepkiler: manialog
manialog

manialog

Üye
Eger aegis-hack yulu degilse konusuna gidip ekteki dosyayi indirip kur...gelistirici modu acik olmasi gerek... debinsraller konusuna gidip deb dosyasini inder ve mydocs at ve cd /home/user/MyDocs/ yazip enterla ve aegis-dpkg -i debinstall_1.0.2_armel.deb ya ve yuklenmesini bekle tamamdir...
cd /home/user/MyDocs/ not found hatası alıyorum

fnldstntn

Üye
cd /home/user/MyDocs/ not found hatası alıyorum
Ekran goruntusu koyabilirmisin...
arkadaşlar bunun için bir fix dosyası yayınlanmış, inception veya aegis hack ile yüklemeniz gerekmektedir.
aegis hack ve debinstaller kullananlar dosyaya dokunsun ve trusted düğmesini etkinleştirip dpkg ile kurulum yapsın.
buradan dosyayı indirin:
Bunu yukledikten sonra apt-get install -f yazdiginda telefonun butun uygulamalarini siliyor...Bu eklentiyi nasil kadirabilirim?

manialog

manialog

Üye
N9Qtweak geliştiricisi Schurman'a yazdım sonraki versiyona bu düzeltmeyi koyacağını söyledi işimiz daha kolay oluronceki mesajlarda bahsedilen hicbir programi kurmadim. n9qtweak programinda daha onceden aldigim yedegi geri yukledim fb chat ve rehberde kisi gosterimi calisiyor bunu da deneyebilirsiniz

fnldstntn

Üye

Bunu deneyin onceki mesajlarda bulunan dosyanin fixli hali...Sanirim sorun duzeltilmis yani hicbirsey yuklemenize gerek yok...

manialog

manialog

Üye
nokiacare e tweeter uzerinden ulastim durumu belirttim arastirildigini soyledi

pRime.

pRime.

Üye
arkadaşlar fixi kurmadım okuduğum kadarıyla mesaja eklediğim yöntemle kurarsanız sıkıntı olmuyor.
Bunu yukledikten sonra apt-get install -f yazdiginda telefonun butun uygulamalarini siliyor...Bu eklentiyi nasil kadirabilirim?
apt-get install -f komutu bazı paketlerde dediğin soruna yol açabiliyor. daha önce de başka paketlerle seninle aynı sorunu yaşayan birileri vardı tmo'da. çözümüne dair bir fikrim yok. verdiğin yeni link sorunu düzeltiyorsa sıkıntı kalmamıştır.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Arkadaşlar sanırım facebook cevrimici sorunu halledilmiş.