Nokia N9 Facebook Çevrimiçi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

oaslan_79

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N9 Facebook Çevrimiçi Sorunu
Arkadaşlar telefonda durumumu çevrimiçi yapmak istedim şebeke hatası olduğunu yazdı fakat internete ve faceye girebiliyorum sadece online olamıyorum.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Ayarlarınızı sıfırlayıp tekrar deneyin

fLuke!

fLuke!

Üye
Maemo'da başka kullanıcılarda da bu sorun varmış. :hmmm

oaslan_79

Üye
    Konu Sahibi
ayarları sıfırlamadan çözmek mümkün değil mi

pRime.

pRime.

Üye
baskalari da hata aliyorsa api guncellemesi soz konusu olabilir.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
harmattan-friends ne alemde serdar. en son bende 0.14 surumu vardi. yeni biseyler var mi?

pRime.

pRime.

Üye
sailfish versiyonu üzerinde çalışılıyor friends'in o yüzden harmattan versiyonuna fazla zaman ayırmıyorlar. hatta sailfish'in resmi facebook uygulaması olabilir friends. sfiet konstantin diye biri uğraşıyor diye hatırlıyorum o da jolla'da çalışmaya başlamıştı yine yanlış hatırlamıyorsam.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Jolla sessizliğe büründü bu aralar var mı bir gelişme?

pRime.

pRime.

Üye
aslında sessizlik yok sadece kapalı kapılar ardında çalışma olayı sessizlik gibi geliyor. Eylül ayı içinde değişik bir şeyler olabilir.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
aslında sessizlik yok sadece kapalı kapılar ardında çalışma olayı sessizlik gibi geliyor. Eylül ayı içinde değişik bir şeyler olabilir.

Yok yani tüm detayları bize aktarsınlar demedim :D cihazla ilgili gelişme görüntü varmı diye şe ettim :D

Seglopsi

Seglopsi

Üye
çıkar yakında abi zaten sayılı günler kaldı jolla cihazına :)

scorpion11

scorpion11

Üye
[ENGİN];6455761' Alıntı:

Yok yani tüm detayları bize aktarsınlar demedim :D cihazla ilgili gelişme görüntü varmı diye şe ettim :D

buyur abi :ehe

[video=youtube;ndVBMyp91Oo]http://www.youtube.com/watch?v=ndVBMyp91Oo[/video]

pRime.

pRime.

Üye
yeni bir görüntü yok, sadece yeni renderlar ortaya çıktı, tasarımla oynanmış resimler. Bunun dışında ortaya çıkan şeyler eskidir.

manialog

manialog

Üye
ayni durum bende de var cevrimici olmuyor

pRime.

pRime.

Üye

renderlar resmi olmayabilir kesin bilgi yok buna dair.

- - - Eklendi - - -

yakında çevrimiçi sorunu için güncelleme gelebilir haberiniz olsun.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
sende de varmı sorun serdar?

bari gruplar içinde bir güncelleme verseler. grupları kontrol edilip erişilmiyor. n9 facebook yazılımından.

fnldstntn

Üye
Bendede online olmuyor..muhtemelen guncelleme gerekli veya bende nokia link guncellemesi yuklu degil guncelleme sorunu cozebilir...

Seglopsi

Seglopsi

Üye
apiler değişti muhtemelen.

pRime.

pRime.

Üye
evet sorun bende de var. Güncelleme yakındır.

pRime.

pRime.

Üye
arkadaşlar bunun için bir fix dosyası yayınlanmış, inception veya aegis hack ile yüklemeniz gerekmektedir.
aegis hack ve debinstaller kullananlar dosyaya dokunsun ve trusted düğmesini etkinleştirip dpkg ile kurulum yapsın.
buradan dosyayı indirin:

• Beğen
Tepkiler: fnldstntn ve [ENGİN]