Nokia N9 2011 Sonunda Türkiyede!!!

Sponsorlu Bağlantılar

saruman_me

saruman_me

Üye
    Konu Sahibi
MeeGo kurabilmek için GPU, CPU , Chipset falan driverları lazım. Biraz zor :) N9'un oyunları Galaxy S'ten akıcı oynattığına dair video var mı ?

N900 Asphalt 6 oynatıyor, tegra oyunları oynatıyor Androidi geçiyor dediniz. Meğersem N900'e Android kurup yine bir Android programı olan Chainfire 3D ile iş yapıyormuşsunuz. Maemo ile alakası yok :kop: İzlediğim kadarıyla verdiği fps'te gayet düşük.

Aynı Şekilde Windows Phone 6.5'li HTC HD2 bence N900'den daha başarılı bu konuda, Android tamamen sorunsuz bir şekilde kurulabiliyor, N900'de tam sorunsuz değil :)
hakan kardeşim ben kalkıp senin black tlf na kötü yaramaz onun yapa bildiklerini ondan çok daha düşük modeller daha iyi yapıyor dersem bu ne olur biliyormusun ezbere konuşmak ben n8 ile n900 birlikte aldım aynı anda n8 benim gözümde ister sistemini sevme ister marka ve modelini gerçekten süper bi cihaz ama beni bi anda soğutan özeliği kulaklık kısmında oluşan çatlaklar hemen gittim ve lg optimus 2x le takas ettim ANDOİD li olduk hemde süper bi cihazla giriş yaparak sanırım o cihazla o dünyaya geçmem biraz erken oldu yada benim ellerimin nokia ya alışmasından dolayımıdır bilmem bi kaç gün sonra lg yanı başımdayken ben hep n900 le bişiler apmaya çalıştım çünkü n900 ve nokia seni açta bırakmıyo tokta çünkü nokia sana bi kutu veriyor ambalajı süper bi kutu ve sana şunu sölüyor bunu al biz yavaş yavaş içini doldurucaz klasik saçma sapan oyun ve programlarla değil biraz sabır diyor ve o sabır kısmında gelen geliştirici prolar insanın o kadar çok hoşuna gidiyorki android ten alamadığım hazı aldım diye bilirim istediğin sistemi kura bilme istediğin oyun konsolunu kıra bilme aklına gelen veya yok artık budamı asla inan mama diyebilşiceğin her şeyi yaptı n900 ama gücünün yettiği kadarını şimdi sıra n950 de çünkü o daha güçlü ve dahasını yapa bilicek potansiyelde artı meegoyla birleşince ortaya süper bişi çıkıyor ve bunu sana görsel kanıtlıcam video yu yüklemeyi beceremedim saolsun abimden rica ettim o haldedicek ve sen hakan bakalım bu kadar yersiz eleştirilerini bak özelikle sölüyorum yersiz olan eleştirilerinin arkasında durucak erdemliği göstere bilicekmisin kardeşim..

----------Eklendi @ 21:22:37 ---------- Yazıldı @ 21:20:01 ----------

kardes ne ara nerden aldin cihazi..?
aşşağı yukaı 1 ay oluyor kaan tayvan dan getirtim bi arkadaş sadece geliştiriciler faydalanıcak diyor ama tlf bi kaç güne kalmaz ist doğu bankta yerini alır ki ben atıf denilen bi arkadaşımla konuştum oda tlfn cu yurt dışından getiriyolar n9 siparişini vermişler artı x7 bi kaç güne kalmaz gelir..:oke:

• Beğen
Tepkiler: mert_1047

punisher123

punisher123

Üye
Uygulama geliştirmesi için geliştiricilere verilen telefonu Satıyorlar işte,Geliştiricilerin ne derece hayırlı oldukları belli :D

kaan dean

kaan dean

Üye
hakan kardeşim ben kalkıp senin black tlf na kötü yaramaz onun yapa bildiklerini ondan çok daha düşük modeller daha iyi yapıyor dersem bu ne olur biliyormusun ezbere konuşmak ben n8 ile n900 birlikte aldım aynı anda n8 benim gözümde ister sistemini sevme ister marka ve modelini gerçekten süper bi cihaz ama beni bi anda soğutan özeliği kulaklık kısmında oluşan çatlaklar hemen gittim ve lg optimus 2x le takas ettim ANDOİD li olduk hemde süper bi cihazla giriş yaparak sanırım o cihazla o dünyaya geçmem biraz erken oldu yada benim ellerimin nokia ya alışmasından dolayımıdır bilmem bi kaç gün sonra lg yanı başımdayken ben hep n900 le bişiler apmaya çalıştım çünkü n900 ve nokia seni açta bırakmıyo tokta çünkü nokia sana bi kutu veriyor ambalajı süper bi kutu ve sana şunu sölüyor bunu al biz yavaş yavaş içini doldurucaz klasik saçma sapan oyun ve programlarla değil biraz sabır diyor ve o sabır kısmında gelen geliştirici prolar insanın o kadar çok hoşuna gidiyorki android ten alamadığım hazı aldım diye bilirim istediğin sistemi kura bilme istediğin oyun konsolunu kıra bilme aklına gelen veya yok artık budamı asla inan mama diyebilşiceğin her şeyi yaptı n900 ama gücünün yettiği kadarını şimdi sıra n950 de çünkü o daha güçlü ve dahasını yapa bilicek potansiyelde artı meegoyla birleşince ortaya süper bişi çıkıyor ve bunu sana görsel kanıtlıcam video yu yüklemeyi beceremedim saolsun abimden rica ettim o haldedicek ve sen hakan bakalım bu kCOLOR="Silver"]

----------Eklendi @ 21:22:37 ---------- Yazıldı @ 21:20:01 ----------

[/COLOR]
aşşağı yukaı 1 ay oluyor kaan tayvan dan getirtim bi arkadaş sadece geliştiriciler faydalanıcak diyor ama tlf bi kaç güne kalmaz ist doğu bankta yerini alır ki ben atıf denilen bi arkadaşımla konuştum oda tlfn cu yurt dışından getiriyolar n9 siparişini vermişler artı x7 bi kaç güne kalmaz gelir..:oke:

ne kadara aldin acaba eylulde gidecek olan arkadasim var siparis edeyim

saruman_me

saruman_me

Üye
    Konu Sahibi
ne kadara aldin acaba eylulde gidecek olan arkadasim var siparis edeyim
pasaport kaydıyla 1200 tl ye geldi artı kutudan kulaklık çıkmadı kaan orjinal bi kulaklık aldım toplam 1250 ama alırsan kadeş sakın n900 satma inan birbirleriyle o kadar uyumluki şimdi anlatsam inanamazsın sadece bunu yaşa ...

kaan dean

kaan dean

Üye
pasaport kaydıyla 1200 tl ye geldi artı kutudan kulaklık çıkmadı kaan orjinal bi kulaklık aldım toplam 1250 ama alırsan kadeş sakın n900 satma inan birbirleriyle o kadar uyumluki şimdi anlatsam inanamazsın sadece bunu yaşa ...

cok kafami kurcaliyor namuzsuz bence n9 dan daha guzel bir telefon ne yapsamki n9da alicam n950 de istiyorum ama 3 telefon birden olursa hanim evden sutlar gibime geliyor:)))

mert_1047

mert_1047

Üye
1000 1200 arası düşünüyorum çıksın trden almaya verecek fazla param yok dışarıda en az 300 400 fazla farkedecekken garanti bahanesiyle fazla para vermenin anlamı yok bence yanlız şu opt işini bi kesinleştirmek lazım

cok kafami kurcaliyor namuzsuz bence n9 dan daha guzel bir telefon ne yapsamki n9da alicam n950 de istiyorum ama 3 telefon birden olursa hanim evden sutlar gibime geliyor:)))

N950 8.5 gb dahili hafızaya sahip:S yetersiz bi miktar bence

pRime.

pRime.

Üye
1000 1200 arası düşünüyorum çıksın trden almaya verecek fazla param yok dışarıda en az 300 400 fazla farkedecekken garanti bahanesiyle fazla para vermenin anlamı yok bence yanlız şu opt işini bi kesinleştirmek lazımN950 8.5 gb dahili hafızaya sahip:S yetersiz bi miktar bence
Opt ne oluyor?

mert_1047

mert_1047

Üye
Serdar kardeş hani daha önce bahsetmiştim bu uygulama kurulabilen alan mevzusu

pRime.

pRime.

Üye
Serdar kardeş hani daha önce bahsetmiştim bu uygulama kurulabilen alan mevzusu
Anladım mert, ama maemodan farklıdır diye düşünüyorum alanın hepsini kullanabilme imkanı vermişlerdir belki?

mert_1047

mert_1047

Üye
İnşallah. lansmanda olsaydım diyecektim tam şimdi aklıma geldi şu rda ile bi bakayım

Rda ile baktım tamda anlayamasım aslında çünkü dosya yöneticisini göremedim yada scroll çok hızlı iniyor arada gitmiş olabilir ama anladığım o ki sanki hepsini kullanıyor ama kafa karıştıran bi durum sanki 8 likmiydi ne toplam hafıza 8 gb civarı gözüküyordu birde çok ağır olunca pek çekilir gibi değil

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
o kadar bekle n9 çıksın çıkıncada gel gör ki 16 gb lığı bile 1500 tl

kemal6677

Üye
1000 tl den satışa sunulursa n8 vurur 1200 civarı olur sanki..

denizci535

denizci535

Üye
arkadaşlar şuan için telefonların en iyisi s2 her yönü çok kullanışlı. Bir n900 kullanan biri olarak s2 harika dinamik hızlı web ve overlock olmadan bile müthiş... Tüm telefonlar ile karşılaştırmalari youtube de var. Atrix .. 2x lg... Sensi, htc iphone 4 gibi cihazlar bile açık ara fark yiyor... Yani burada yazmak değil bazen de iyi olduğunu onaylamak şart... Bence n9 iki tehlike bekliyor birincisi fiyatı uçuk olursa batar. Ikincisi nokianin orjinal destek vermemesi veya yarım yamalak işler yapması. Yani kısaca şu yeni işletim megoo tutmazise n9 un o iki sebebi olacak paçayı sıvamak için biraz erken bekleyelim...... Elimize n9 düşsün bir görelim...

Kedi Yavrusu

Üye
Galaxy s2'de bile yok onun donanımları. işlemci ve gpu demiyorum hemen atlayacaksınız. Nfc, fm verici, Usb otg (gs2'de var, 1 gb ram de ikisinde), dolby digital plus çalabilen ilk cihaz vs.Yazılım dersen yüklenir android.

Dampierre

Dampierre

Üye
İlk çıktığı zaman tasarımını beğenmemiştim ama gerçekten çok güzel telefon, keşke n73'üm n9 çıktığı zaman bozulsaydı :D

punisher123

punisher123

Üye
N9 gerçekten tasarım olarak çok iyiydi,Farklıydı diğerlerinden,Heleki her gün yeni bi iphone çakması androidin çıktığı şu günlerde Gerçekten farklıydı,Fiyat olayı kötü oldu ama..

Üst Alt