Nokia N8 Sim-Lock 8 HaneLi Kod

Sponsorlu Bağlantılar

delilcansur

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Sim-Lock 8 HaneLi Kod
Merhaba Arkadaşlar Bana Fransadan Nokia N8 geldi orange operatörüne bağlı sim lock var fransadan simlock kodu istedik 8 haneli bi şifre verdiler ama simlock kodu 15 haneli olur dedi burdaki çoğu telefoncu acaba 8 haneli kod ile asıl acabilirim bilgisi olan yazabilir mi acaba ?

--------------- Ekleme ---------------

+++++ Bilen kimse yok mu ?

saly35

saly35

Üye
bende de ingiltereden gelme n8 var uzun zamandır uğraşıyorum ama çözüm bulamadım sim kilidine bildiğim kadarıyla simlock kodu 15 haneli olur ama sen bu şekilde denedinmi #pw+code# sim kartı takılı olmayacak

delilcansur

Üye
    Konu Sahibi
bende de ingiltereden gelme n8 var uzun zamandır uğraşıyorum ama çözüm bulamadım sim kilidine bildiğim kadarıyla simlock kodu 15 haneli olur ama sen bu şekilde denedinmi #pw+code# sim kartı takılı olmayacak

Evet Ama Olmadı :S yani kod hatası verdi

intoman

intoman

Üye
her telefon ve operatör için ayrı kodlar var doğru kodu yazmadığınız için olmuyor .

delilcansur

Üye
    Konu Sahibi
her telefon ve operatör için ayrı kodlar var doğru kodu yazmadığınız için olmuyor .
En az 50 defa denedim yanlıs yazmadım yani acaba şu telefonları bilgisayar bağlayıp bazı programlarla bişeyler yapıyolar onunla olabilir mi :S

Rap3g

Üye
En az 50 defa denedim yanlıs yazmadım yani acaba şu telefonları bilgisayar bağlayıp bazı programlarla bişeyler yapıyolar onunla olabilir mi :S
n8 sl3 şuanda bilgisayardan olmuyor diye biliyorum

delilcansur

Üye
    Konu Sahibi
n8 sl3 şuanda bilgisayardan olmuyor diye biliyorum

Peki bana dedilerki kilit kodunu almasan bile sim kilidi bırakılan hat çıkarıldıkdan 6 ay sonra kilit otomotikmen açılıyor acaba böyle bişey var mı ? :S

matrax-0052

Üye
Acaba kod ile uğraşmadan sıfırdan türkiye yazılımı flaşlasanız olmazmı?Bence olur.

kadikoy

kadikoy

Üye
(Acaba kod ile uğraşmadan sıfırdan türkiye yazılımı flaşlasanız olmazmı?Bence olur.)
BU YONTEM UYGULANABILIRMI....
OLURSA MILLET DERTTEN KURTARIR..

matrax-0052

Üye
Sitede 2 konudan biri flaşlama üzerine zaten:eheNeyse aşağıdaki kodudan flaş atabilirsiniz

http://www.maxicep.com/symbian-3-de...-3-cihazlari-icin-resimli-anlatim-441267.html

Yalnız bu konudaki 011.012 versiyon için sizin versiyon neyse onun dosyalarını bulup flaşlayın mesela sizinki 013.016 ise 011.012 versiyonu flaşlarsanız versiyonu düşürmüş olursunuz telefon bidaha açılmaz çöpe gider çok dikkat edin ya aynı versiyonu yada yüksek versiyonu yükleyin.

saly35

saly35

Üye
arkadaşım boşuna uğraşma flaşlamak bir işe yaramıyor ben bir aydan uzun zamandır bu dertle uğraşıyorum defalarca yükleme yaptım her şeyi denedim ama n8 de flaşhladıktan sonrada içindeki orjinal yani simlocklu product code değişmiyor

Üst Alt