Nokia N8 Için Anna Kamera Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Için Anna Kamera Uygulaması
Aşağıdaki adımları izleyerek Belle Refresh'te Anna kamera kalitesini kullanabilirsiniz :)

1. Zip dosyasını indirip telefonunuza atın.
2. Anna_Camera_Update_N8.sis dosyasını yükleyin.
3. sys dosyasını X-Plore ile C ana dizinine atın.
4. Patches klasörünü RomPatcher'ı kurduğunuz hafızaya atın.
5. c2z4bin_THUMB_Belle ve Open4All yaması aktif olmalı.

UYARI :
Modu N8 dışındaki cihazlarda denemeyin. Geri dönmek isterseniz yazılımı tekrar yüklemeniz gerekmektedir.

Link :

Güle güle kullanın :)

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
Güncelleştirme hatası !

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
dediklerini aynen yaptım ama kamera daha aynı yukarıda ki gibi görüntü gelmedi

derimax

Üye
ya aynen ben de denedim,kamera hala aynı.n8de belledeyken anna kamera kalitesini kullanmanın başka bi yolunu bilen yok mu?belle güncellemesi sonrası kamera bulanık foto çekiyor,aynı sorunla benden başka karşılaşan var mı?ya aynen ben de denedim,kamera hala aynı.n8de belledeyken anna kamera kalitesini kullanmanın başka bi yolunu bilen yok mu?belle güncellemesi sonrası kamera bulanık foto çekiyor,aynı sorunla benden başka karşılaşan var mı?

aga_0074

aga_0074

Üye
uyarı: bu modu n8 dışındaki cihazlarda denemeyin..??? pek nasıl başka telefonlarda kullanacaz..adamın n8 varsa bunu niye kursunki bu zaten onun telefonun özelliğinde mevcut..emeğine sağlık dostum. :tşk:

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
uyarı: bu modu n8 dışındaki cihazlarda denemeyin..??? pek nasıl başka telefonlarda kullanacaz..adamın n8 varsa bunu niye kursunki bu zaten onun telefonun özelliğinde mevcut..emeğine sağlık dostum. :tşk:
N8 Belle'deyken N8 Anna görünümü veriyor sadece :)

aga_0074

aga_0074

Üye
yani yinede denemeyelim..mesela c7 gibi cihazlarda..odaklaması olan bir kamera proğramı biliyormusun dostum..odaklama yok bu dandik telefonda..makro çekim olmuyor..en sağlamını yollarsan sevinirim link...saygılar

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
yani yinede denemeyelim..mesela c7 gibi cihazlarda..odaklaması olan bir kamera proğramı biliyormusun dostum..odaklama yok bu dandik telefonda..makro çekim olmuyor..en sağlamını yollarsan sevinirim link...saygılar
Donanımsal bir şey odak o cihazda makro çekim için bir büyüteçle çekmek istediğin nesneyi kendin netleyip çekeceksin belki komik bir durum ama yapack başka şey yok :)

islam9503

Üye
anna nın kamera kalitesi belleden daha mı iyi?

• Beğen
Tepkiler: nisa..94

Üst Alt