[MOD] DustoJniK 808-N8-C7-C6 Telefonlara Yüksek Performanslı Kamera ve Video Ayarları [ 18/12/2012 ]

Sponsorlu Bağlantılar

_OgUz

Üye
video kalitesi dahada dustu c6-01 de.siyahlik artti

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
5 mp kameralar için, nokia 603 fp2 mesela

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
sorun olmaz fakat o yamayı da bul başka şeylerde gerekli olacktır.

- - - Eklendi - - -

video kalitesi düşmez imkansız. 603 için birşey diyemem.

mesut1979

Üye
cok cok tesekürler dustojnik arkadas fotograf kalitesinde baya bir artis var, video cekimini artik yarin denerim.

sado826

sado826

Üye
C2zbin yaması biri uplayabilir mi bulamadım sitede ?

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Abi sen hangi gezegenden geldin? Helal yaa, kral bir paylaşım daha! Teşekkürler DustoJniK
....

achambo

achambo

Üye
e7 ye olur mu yazmamışsın da

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
8MP Her Kameraya Olur Arkadaşım...

coskunsaglam

Üye
kamera açmıyo sistem hatası dio acil yardım

kcr

Üye
- Başlıkta da belirttiğim gibi 808,N8,C7,C6 telefonlarının symbian belle (refresh,FP1,FP2) yazılımlarının Kamera ve Video Ayarları.

İçindekiler :

* 808 - 41MP Çözünürlük Ekleme
* 808 - Kamera İyileştirme
* 808 - Kare Hızını Değiştirme(Artırma)
* C7-C6 Ekstra Zum Ekleme
* C7-C6 Kamera Kalitesi Artırma
* C7-C6 Video Kalitesi Artırma
* N8 - 3G(Görüntülü Konuşma) Kalitesini Artırma
* N8 - 5MP Kamera Ayarı (Ekleme)
* N8 - 5MP,8MP Birleştirilmiş Kamera Ayarı (Ekleme)
* N8 - 6MP Kamera Ayarı (Ekleme)
* N8 - 8MP Kamera Ayarı (Ekleme)
* N8 - Video Kalitesi Artırma
* N8 - Video Kaydında Otofokus Ekleme
* N8 Kamera Kalitesi Artırma

- Modları Telefon Modeline Göre Ayırdım.

- Eğer CFW Yani Kendinize Özel Bir Yazılım Yapıyorsanız. ROFS2/Private/10202be9 Dosyasına Metin Dosyalarını Atabilirsiniz.

- Telefondan Yapmak İstiyorsanız. Telefon Hackli Olacak Şekilde ve Rompatcherden [ Openall,İnstallserver ve C2zbin yaması ] Aktif Olacak. Herhangi Bir Dosya Yöneticisi İle [ X-Plore Olabilir ] C/Private/10202be9 Dosyasına Metin Dosyalarını Atabilirsiniz. Sonradan Telefonu Yeniden Başlatmanız Gerekmektedir.

- Sadece N8 Otofokus Dosyasını Telefondan Yapacaksanız C/System Dosyasına Atacaksınız.
- CFW den Yapacaksanız ROFS2/System Klasörüne Atmanız Gerekir.

Hatırlatma : C7 İçin Olan Modlar 701,700 vb İçinde Uygulayabilirsiniz.

İndirme Linki :

Otofokus dosyası derken, dosyanın kendisini mi yoksa klasörü mü kopyalıyoruz. cre uzantılı dosyayı x-plore ile doğrudan c:/system'in içine attım olmadı. Persist klasörüyle birlikte attım; olmadı. 10202be9 klasörüyle birlikte attım, yine olmadı. Bir de, otofokus özelliği eklendiği zaman menüde göstermesi gerekiyor mu?

---Ek---
Şimdi farkettim. Diğer yamalar tamam da bende C2zbin yaması yokmuş! Tam olarak ne işe yarıyor onu da bilmiyorum ya neyse. Ondan olabilir mi? Bulmasına da buldum autopatch de yaptım. Otofokus dosyanın kendisi mi yoksa klasörü mü kopyalanacak hangisi?

coskunsaglam

Üye
sıstem hatası dıo yardım

kcr

Üye
sıstem hatası dıo yardım

cre uzantılı otofokus dosyasını yanlış yere kopyaladığımda aynı hatayı almıştım. Şayet öyleyse nereye kopyaladıysan oradan sil; telefonu yeniden başlat. Tahminim düzelecektir.

coskunsaglam

Üye
teskkurler hocam flashladm

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
otofocus dosyası odaklanmadır. Dosyaların atılacağı yol klasörde vardır kardeşim.

Kamera sistem hatası diyorsa yanlış dosyayı atmışsın aynı yoldan attığın dosyayı sil teli yeniden başlat.

Parimli

Parimli

Üye
Usta çook büyüksün yaa C7 için yaptım harika süper mükemmeel. Sarı ışıkta berbat çekim vardı bunu yaptım süper görüntüler vermeye başladı :) Emeğine sağlık

kcr

Üye
otofocus dosyası odaklanmadır. Dosyaların atılacağı yol klasörde vardır kardeşim.

Kamera sistem hatası diyorsa yanlış dosyayı atmışsın aynı yoldan attığın dosyayı sil teli yeniden başlat.

Konuda n8 otofokus kopyalama telefondan yapılacaksa c:\system'e atacaksınız demişsin. Verdiğin dosyada atılacak yer olarak c:\private\10202be9\PERSISTS görünüyor.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Zoom sorunu vardi o da halloldu tesekkurler :)

kcr

Üye
N8-Belle otofokus bende olmadı ama yine de paylaşım için teşekkürler...

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda olmadıysa Rofs2 ye atıp Flaşlamanız gerekmektedir.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Ellerine sağlık, hissedilir derece fark var...

Üst Alt