Nokia N8 - Ekrandaki Leke Problemi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GrafiXer

GrafiXer

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 - Ekrandaki Leke Problemi?
Merhaba arkadaşlar 20.12.2010da Teknosadan N8 aldım ve bi sorunla karşılaştım sonradan farkettim ilk önce ekranda olan jelatinden sanmıştım fakat jelatini kaldırdığımda aynı sorun gene var . Şimdi sorun ekranda normal çalışırken hiç bir sorun yok fakat telefonu kitlediğimiz zaman ekran ışığı söndüğü zaman ve kulaklık vs taktığımda hafif bir ekranda ışık yanıyor belli belirsiz karanlıkta belli oluyor yada (kamera falan açma esnasında siyah ekran geldiğinde çok zayıf bir ışık) telefonun yatay halinde ekranın alt kısmında baştan sona kadar bir tafta daha kalın diğer tarafa azalan bir koyuluk var. Sanki boyanmış gibi :nono: Aşağıda hazırladığım Resimde belirttiğim kısım.. Cihazı iade etmek istiyorum mazeretsiz iade süresi doldu 7 gün ben 9. gündeyim değişim işlemini nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek arkadaşımız varsa sevinirim:oke: Ayrıca diğer bir sorun ise ses açma ve kısma tuşlarına bastığımda normalde 1 tık basarken 1 tıkta elimizi çekerken gelmesi gerekirken bastığımda tık sesi geliyor ve elimi çektiğimde de tık sesi geliyor buraya kadar sorun yok ama elimi tamamen kaldırdığımda ise sanki tuş takılırda sonradan ince bi tik sesi gelirya öyle bir ses gelmektedir yardımlarınızı bekliyorum sizdede ilk ve en son bahsettiğim gibi sorun varmı ?

Resim Link

http://img8.imageshack.us/img8/469/nokian8haberici.png

venusutarit

venusutarit

Üye
Servise servis et kardeş bekleme bence

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
birebir aynı sorun bendede var ekranın alt kısmında o karartı ve ses tuşundan basıp bıraktığımda bir yere takılıyor ve çıt deyip normal haline geliyor. tuş seslerine sinir oluyorum... servise vermelimiyim + ara sıra donma da oluyor

AYNA

AYNA

Üye
amma sorun yaşanıyor bu n8 ilede şaka maka almaya korktum yaa..

Utku

Utku

Üye
al kardeşim al 2. parti üretimler çıktı artık

cabal21

cabal21

Üye
benim telefonunda ekranında O seklinde bir koyuluk var ama herzaman belli olmuyor sadece beyaz veya gri ekranda ama jelatinden de olabilir. Benim için sorun teşkil etmediği için hiç umursamıyorum bile. Çok dikkatli bakılmadığı sürece anlaşılmıyor.

AYNA

AYNA

Üye
Utku™;3212953' Alıntı:
al kardeşim al 2. parti üretimler çıktı artık

yani herhangi bir yerden alacağım n8 2. parti olduğu için böle sorunlar olmaz mı diyorsun kardeş?
bir kaçgündür araştırıyorumda hep sorun hep sorun kafam karıştı benimde..

cabal21

cabal21

Üye
al arkadaşım kullan. Böyle bir telefonu bulamazsın.. kamera vs 10 numara telefon. o kadar iyi telefon ki o yukarda yazdığım ufacık kusuru bile kat kat kapatıyor. (tabi o da var mı yok mu bilmiyorum jelatin den olabilir) Ben şuana kadar en ufak sorun yaşamadım telefonumdan...

AYNA

AYNA

Üye
içim rahat etti ozaman kardeş :D bekliyorum 1 milyarın altına düşsün hemen alcam fırsat kolluyorum.999tl bi yerde düşmüş geç haberim oldu kalmamış..siyah alcam inşallah..

cabal21

cabal21

Üye
1000 tl nin altında biraz zor bulursun telefonu. ispanyada fiyatı 430 £ dan 449 £ ya çıkarmışlar.

AYNA

AYNA

Üye
euro yükseldi diyemi ne fiyatı arttı..
999tl ye buldum 1 gün sonra haberim olduğu için kaçırdım kampanya oluyo öyle denk geliyo.imkan olsa hiç düşünmeden hemen alıcam ama şuanda yok..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
içim rahat etti ozaman kardeş :D bekliyorum 1 milyarın altına düşsün hemen alcam fırsat kolluyorum.999tl bi yerde düşmüş geç haberim oldu kalmamış..siyah alcam inşallah..
benimki 1aylık telefon ama yine sorunlu yine sorunlu bence elindekiyle biraz daha idare et ve mayıs-haziran gibi al hem yeni firmwareler çıkmış olur hatta fabrikadan yeni firmware yüklü gelir ne güncellemeyle ne başkasıyla uğraşmassın.

cabal21

cabal21

Üye
arkadaşım bu biraz şans'a da bağlı galiba. yada tr ye gelen telefonlarda çok arıza çıktı. Ben yıl başından önce aldım telefonu hıç bir sıkıntı yaşamadım. üstelik made in chine...

AYNA

AYNA

Üye
benimki 1aylık telefon ama yine sorunlu yine sorunlu bence elindekiyle biraz daha idare et ve mayıs-haziran gibi al hem yeni firmwareler çıkmış olur hatta fabrikadan yeni firmware yüklü gelir ne güncellemeyle ne başkasıyla uğraşmassın.

Doğru diyorsun hem fw ile uğraşmam hemde ucuzlar biraz daha..
biraz sabırsızlanıyorum sabretcem artık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt