Nokia N8 çıkmıştır ama pahalı çıktı..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
futbol123

futbol123

Üye
Nokia N8 çıkmıştır ama pahalı çıktı..
bugün hepsiburada.comda çıktı ama fiyat beklenenden çok 1.468.99kr tl

Ozan

Ozan

Admin
Pazar kaymagini alma fiyatidir bu birkac ay sonra 1000 liralarda olacak ve olmali da ...

Bilmiyorum iPhone 4 e bircok nokia sever karsi cikmakta olsa da 1100-1200 liralara kadar dusmusken bu telefona gidip de 1400 lira vermek mantikli gelmiyor bana .. 680 Mhz islemci kesinlikle yetersiz ve kamerasina aldaniyor bircok kisi ...

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Kamera Harddisk Yanıltıyor.
İşte bazı Alternatifler O fiyattan Düşük
X10:1250 TL Android 8Mp 1 Ghz
Motorola Xt720 Android 8 Mp 720 mhz 1200 TL
Açıklamalarda 1,100 TL deniliyordu.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
En iyisi beklemek bende öyleyaptım x6 aldım yeni modellere bakmak lazım işlemcinin yükselmesi lazım önümüzdeki modellere bakacağız artık:D

OğuzcanAbi

Üye
Pazar kaymagini alma fiyatidir bu birkac ay sonra 1000 liralarda olacak ve olmali da ...

Bilmiyorum iPhone 4 e bircok nokia sever karsi cikmakta olsa da 1100-1200 liralara kadar dusmusken bu telefona gidip de 1400 lira vermek mantikli gelmiyor bana .. 680 Mhz islemci kesinlikle yetersiz ve kamerasina aldaniyor bircok kisi ...

BENCE İPHOne 1000 basar xD

4MaGuS

4MaGuS

Üye
kardeş bakacak yerini bilemiyon sen al bak burdan 1.000 tl n8 ve bu fiyattan daha ucuzada bulursun bence

FATIH_999

Üye
birde hızlıal bak kardeşim 12 taksit imkanıyla

futbol123

futbol123

Üye
kardeş bakacak yerini bilemiyon sen al bak burdan 1.000 tl n8 ve bu fiyattan daha ucuzada bulursun bence
bakıcağım yeri çok iyi biliyorum senin verdiğin adreste ön sipariş fiyatı farkındaysan

haliloz95

Üye
cevahirdeki nokia bayisinde bile 1060 tl :D

Lacoste

Lacoste

Üye
n8 tamamen nokianın çakallığı diye düşünüyorum işlemci dandik telefonda kamerayı koy sat millette sazan gibi atlıyo zaten 12mpx diye duyunca fiyatıda normal yani n8 bi galaxy s, desire, veya iphone4'le yarışamaz bile

hadesperado

hadesperado

Üye
N8'in resmi satış fiyatı 1000 tl, çoğu kullanıcı da bu fiyata aldı. Hadi bunlar çakal, milleti yolmaya çalışıyor. Peki sırf bu yüksek sandıkları fiyatı ve sadece internet sayfalarında gördükleri bir cihazı karalayanlara ne demeli bilmiyorum. ağzı olan konuşuyor.

OğuzcanAbi

Üye
iphoen bu aralar bende bi kıpırdama oluşturdu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...