Nokia N8-C7-C6-01 İle İlgili Soru(n)larınızı Bu Konuda Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

• 28 Şubat 2011
  • 265340 Okunma
  • 3027 Cevap

1. 1 Mart 2011 #21
    Sponsorlu Bağlantılar

cevapladım:oke:

Yazan: Utku

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 1 Mart 2011 #22

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Hafıza kartında kendi kendine bir dosya oluşuyor hep siliyorum ama genede dosya kendi kendine kuruluyor dikkatımı çeken ise dosyanın adı imei numaram !!!!

3. 1 Mart 2011 #23

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN
    kardeş yüklediğin bir uygulamadan kaynaklanmış olabilir muhtemelen telefona yüklediğin bütün uygulamaları kaldırmanı tavsiye ediyorum...

4. 2 Mart 2011 #24

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R
    ndn :oha:

5. 2 Mart 2011 #25

afsnmz

afsnmz
    Merhabalar Utku kardeş. Arkadaşın bahsettiği sorun bende de var. Güncellemeden sonra türkçe dil gitti. Sanırım telefon kodu ile alakalı bişe. Bana da yardımcı olursan sevinirim.

6. 2 Mart 2011 #26

[alikan]

[alikan]
    Telefona ovi suite üzerinden pc ye bağlayıp yazılımı yeniden yükleme özelliğini kullanıp yükleme yapmayla, soft format atmak arasında ne gibi farklar var.? Hangisi daha çok işe yarar veya gereksizdir.?

--------------- Ekleme ---------------

Dostum bu dediğin olayı denedim fakat bende uygulamalarda Qt examples diye bi dosya yok p.r 1.1 den sonra vardı fakat üstüne soft format attım o dosya gitti ama yinede qtdowngrade uygulamasını yükledim telefon hafızasına ve sonra yine kaldırdım fakat merak ettiğim qtdowngrade uygulaması 10Mb idi uygulamalarda kaldırırken 1kb olarak kaldırdım bu nası oldu anlamadım nereye gitti o uygulama :s

Son dakika ovi mağazayı indirebildim çözüldü yani :) Saol teşekkürler

7. 2 Mart 2011 #27

rafet007

rafet007
    Utku kardeş bugün yeni almış olduğum N8 az önce güncelleme sonucu Türkçe dil gitti. Şimdi ne yapmalıyım? Bana da yardımcı olursan sevinirim.

8. 2 Mart 2011 #28

crazy_oruc

crazy_oruc
    Öncelikle böyye bir konunun açılmış olması çok güzel yardımcı olmak yardım görmek çok güzel. Ben telefonun internetinden divx online film sitelerine giriyorum ve izlemek istediğim filmin akışı dolumu mükemmel ve ses de güzel gidiyor ancak görüntü bi türlü gelmiyor bunun sebebi ne olabilir? Güncelleme yapanlarda yada halihazırda pro1.0 kullananlarda bu sorun var mı sadece bende mi var.? Bu sorun facebook'ta yok !

9. 2 Mart 2011 #29

hastali

hastali
    Arkadaşlar n8imi bugün cevahirde nokia shopta p.r 1.1 yaptırdım eve geldim sosyalağlara bastım servis kullanılamıyor uyarsı veriyor girmiyor napıcam şimdi delirebilirim.telefonu yedeğini geri kurdum şimdi haritalar güncelleniyor ovi mağasındada güncelleme varmış bilgisayardaki bitsin telefonunkinide yapıcam ama sosyalağlara giremiorum neyapmam gerek acil yardım lütfen

10. 3 Mart 2011 #30

[alikan]

[alikan]
    Sosyal ağların 1.3 update versiyonunu yine bu forumdan bulabilirsin. Onu indirip kurmayı dene bende p.r 1.1 den önce kullanamıyodum fakat social update 1.3 versiyonunu kurdum şu an kullanıyorum. Cihazdaki tüm sosyal ağla ilişkili herşeyi kaldırıp onu deneyebilirsin. Yine olmazsa soft format atıp deneyebilirsin bende de öyle olmuştu bu şekilde çözdüm.

11. 3 Mart 2011 #31

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN
    kardeş forumda var nasıl yapılacağı ama tavsiyem elleme telefonu git servise en fazla iki saat içinde yapıp veriyorlar sorun teşkil edebiliyor...gene takdir senin iyi forumlar...:oke:

12. 3 Mart 2011 #32

rafet007

rafet007

Servis bu işlemi ücretsiz yapmak zorunda demi. Çünkü bu durum Nokia'nın hatası.

13. 3 Mart 2011 #33

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN
    kardeş telefonun dili değiştiyse geldiğinde de türkçeyse kendin uğraşıp dilini bozduysan muhtemelen ki anlaşılacak ücret isteyebilirler fazla bişey değil en fazla benim bildiğim 30 tl ama sana bir tavsiye bu telefonu fazla kurcalama servise git yazılımını yüklet kafan rahat kullan iyi forumlar....:oke:

14. 3 Mart 2011 #34

Rich4arD

Rich4arD
    Benim genelde en çok merak ettiğim hafıza kartında kendilinden oluşan klasörler ve bunların pc de ingilizce olarak yazması.
    Bu klasörlerden kurtulmak mümkün değil mi?
    Pek hoşuma gitmiyor açıkçası.
    Peki bunlar neden kendiliğinden oluşur?

15. 3 Mart 2011 #35

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN
    kardeş telefonun kendine has dosyaları oluyor bazı uygulamalara girip çıktığında o dosyaları çalıştırmak için kullanılabiliyor silsen de tekrar çıkıyor kendiliğinden oluşuyor ikinci sebebi yüklediğimiz uygulamaların oluşturduğu dosyalar var eğer o dosya veya klasörlerden birini silersek bu defa da yüklediğimiz uygulama hata veriyor yani anlayacağın yapacak birşey yok sistematik...iyi forumlar..:oke:

16. 3 Mart 2011 #36

gokaycan

gokaycan
    merhaba 1.5 aydır kullandığım n8'mde şarj problemi yaşıyorum. Telefonumu şarj edip fisten çektiğimde battery monitör adlı uygulama 2 gün 10 Saat aktif kullanım süresi gösteriyor. Fakat telefonumu aldığım ilk zamanlar bu süre daha uzundu. 2 gün 10 Saat göstermesine rağmen her akşam şarj etmek zorunda kalıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

17. 3 Mart 2011 #37

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN
    kardeş tavsiyem telefona yüklediğin tüm uygulamaları bir sil telefonun sarjı bitsin tamamen kapansın telefonu açmadan sarjla tam doldur uygulamaları yükleme bak kaç gün gidiyor bataryan bir de yazılımı eğer yenilemediysen yenilet veya tekrar yeniyse güncellet...tekrar sarj olayını dene ama telefona uygulamalar yüklü olmasın o zaman anlarsın yüklediğin bir uygulamadan mı kaynaklanıyor tespit edersin iyi forumlar....:oke:

--------------- Ekleme ---------------

batary monitor uygulamasını da sil kullanma...:oke:

18. 3 Mart 2011 #38

WebStyle

WebStyle
    Ben bu sorunun cevabını sana dün vermiştim ama bilmiyorum nedensiz yere işlem yapıyor yönetim galiba mesajımı silmişler. tekrar yazayım. Aynı sorunu geçen de bende yaşadım. Burada anlatılanları uygulayın problem düzeliyor.

http://www.maxicep.com/symbian-3-de...me-resimli-anlatim-19-441267.html#post3256299

19. 3 Mart 2011 #39

Utku

Utku
    bana gene soru kalmadı cihana teşekkürler başka sorusu olan yokmu

20. 3 Mart 2011 #40

gokaycan

gokaycan
    Tavsiyen için teşekkür ederim. Akşama deneyeceğim. Pr1.1 i yüklemedim daha. Nokia shoptan güncelletsem ücret alırlar mi ?

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/08/2019 - 06:09