Nokia N8-C7-C6-01 İle İlgili Soru(n)larınızı Bu Konuda Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Aynen kimse uğramayınca toz tuttu buralar :)
Benim mesajları geçici olarak senkronize ettiğim telefonda sıkıntı var, önce yedekleme gerekli...
Sizin imkanınız varsa denerseniz çok makbule geçer :)
Tüm arşivi inceledim, 10 tane tuş kilidi modu buldum o modu bulamadım. Sorun şu ki 1 tane tuş kilidi titreşimi kaldırma modu var, 9 tane de tuş kilitlerini değişme modu, ama o yok. Arşivlerden çıkmadı. Hiç biri tamamen silmiyor, sadece değiştiriyor. Ama mümkün bu, eminim.

Belki işe yarar diye arşivden çıkma tuş kilidi değiştiren modları atayım buraya:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Tüm arşivi inceledim, 10 tane tuş kilidi modu buldum o modu bulamadım. Sorun şu ki 1 tane tuş kilidi titreşimi kaldırma modu var, 9 tane de tuş kilitlerini değişme modu, ama o yok. Arşivlerden çıkmadı. Hiç biri tamamen silmiyor, sadece değiştiriyor. Ama mümkün bu, eminim.

Belki işe yarar diye arşivden çıkma tuş kilidi değiştiren modları atayım buraya:
İlginizden dolayı tekrar teşekkürederim.
Telefondaki sms leri senkronize edip geri yükleyebileceğimiz bir uygulama var mı ? Malum herşeyi silince mesajlarda uçacak :)

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve MAERKEK

Cadillac34

Üye
Mesajları hafıza kartına kaydet. Senkronizasyon yapmakla uğraşma derim.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir, PALA. ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Mesajları hafıza kartına kaydet. Senkronizasyon yapmakla uğraşma derim.
Cfw üzerinde ufak değişiklik yapıp yüklesekde evols dan verim almak için hafıza kartı da dahil format atılmalı...
Ben uygulama istiyorum var mı acaba :hmmm

Cevabınız için teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir

Cadillac34

Üye
Cfw üzerinde ufak değişiklik yapıp yüklesekde evols dan verim almak için hafıza kartı da dahil format atılmalı...
Ben uygulama istiyorum var mı acaba :hmmm

Cevabınız için teşekkürler...
Madem format atacaksın, o zaman Nokia PC Suite veya Nokia Suite programını açıp telefonu USB ya da Bluetooth ile bağlayıp verilerini yedekleyebilirsin. Senkronizasyon da yapabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Nuru TaşDemir
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
İlginizden dolayı tekrar teşekkürederim.
Telefondaki sms leri senkronize edip geri yükleyebileceğimiz bir uygulama var mı ? Malum herşeyi silince mesajlarda uçacak :)
BUMP deneyin (Back Up My Phone) bence. X-SMS de var ama Python lazım X-SMS-in çalışması için.

Şunu belirteyim, BUMP programının açıklamasında bazı modellerde SMS yedekleme özelliğinin çalışmadığı belirtiliyor, ama bence o uyarı eski Sony Erricson ve Samsung markalı Symbian telefonlar için.
Bir de şöyle bir program var PC için, ama deneme sürümü ve C6-01 de çalışıp çalışmayacağı belli değil (desteklenen telefon listesinde S^3 bir telefon bulamadım):
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK

emrah674

Üye
Merhaba ben dedeme nokia 701 aldım belle orjinal yüklü fener uygulaması veya widgeti yok bulmama yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler... widget olsa yeter kendinde yok

PALA.

PALA.

Üye
@Nuru TaşDemir
Konuyu son bir defa, gündeme getireyim. Çok tantana olmasın diye bundan sonra özelden yazarım.
Bende symbian düzenleme için gerekli zımbırtılar yok. Sisteme de deneme maksatlı defalarca flash atamam.
Bu yüzden sizden tekrar yardım talep ediyorum. Önceki 4-5 sayfada belirttiğim taleplerden farklı birşey istemiyorum.

İki tane uygulama isteğim olacak;
1) Symbian Belle nin orjinal ekran koruyucu saati biliyorsunuz evols cfw lerde yok.
Bunu orjinal sistem dosyalarından alıp .sis uzantılı hale getirirseniz çoğu kişi faydalanmış olur.
Bundan bahsediyorum

2) Diğer isteğim; telefon kapalı iken menü tuşuna tek tıklamada açılsın. Yani kilit aç ekranı olmasın. Örnek uygulama üzerinde değişiklik yapıp .sis haline getirebilirmisiniz...

The End :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK