Nokia N8 Aldım..Yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

XaeRa

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Aldım..Yardım..
Beyler ben n8 aldım kullandım iyi hoş güzel ama şöyle bi sorunum var kamera ayarlarını bulamadım yada nasıl yapıcağımı bilmiyorum bilen biri var ise yardım edebilirmi ?

birmot

birmot

Üye
kamera modundayken boş ekrana dokun seçenekler menüsü çıkar sanıyorum ama 1-2 güne bu telefon yaygınlaşır yardımcı olan kişi çoğalır bende n8 yok sadece tahmini yardım.

XaeRa

Üye
    Konu Sahibi
Ya sorma ben 1 hafta önce sipariş geçmiştim daha yeni alıyorum gittim bide bi ton sıra bekledim..

cenewar88

cenewar88

Üye
kamera açıkken sağda options seçenği var, orada da settings var hacı abi. olmadı menüden settings- app settings- camera adımlarını da takip edebilirsin. kaç kuruş verdin sorması ayıp? hayırlı olsun

birmot

birmot

Üye
Ya sorma ben 1 hafta önce sipariş geçmiştim daha yeni alıyorum gittim bide bi ton sıra bekledim..
bende bu gün aldım 1100tl kamerayı aç ekranda anhtar resmi var ona tıkla sonra ayarları görürsün.

sh0ck

sh0ck

Üye
İlk baş bende bulamamıştım :). Yakın çekim modunu aramıştım. Bulamadım.. Sonra çaktım olayı tabi. :)

Bu arada; Telefon yeni diye etiketleri çıkarmamazlık yapma sakın. Arka kameradaki etiketi çıkartmadığınızda karanlık ortamlarda sigara dumanı gibi duman gözüküyor. :)

Benden size kullanıcı tavsiyesi ;)

Bu telefon hakkında tek diyeceğim, HARİKA!

Kim ne derse desin. Yakın bir zamanda bende bir eleştiri yapacağım. Alalı 2 gün oldu, biraz kullanalım bakalım. :)

XaeRa

Üye
    Konu Sahibi
Ya telefona 1000 lira verdim arkadaşlar..Yanlız oradaki benden önceki arkadaşlar 1100 veren oldu 1200 1400 hatta veren gördüm..Yanlız telefon her şeyiyle 10numara ama şöyle bi sorun var ya kardeşim sisli havada resim çekdim sisi bile gösterdi sigara içen arkadaşı çektim sigara dumanını bile net gösteriyor her haliyle 10 numara..

SilentOne

SilentOne

Üye
bırakında olsun hayvan gibi kamera var be

lifepool

Üye
nokia n8 hdmı baglantı sorunu lcd tv baglantısı nı gerçekleştiremedim cihaz birbirlerini görmüyor bu konuda yardım

keremerm

Üye
bende ilk önce aynı sorunu yaşadım
sorunun hdmı kablosunu n8 e tam yerleştirmemişsindir.dibine kadar itersen sorun kalmaz :)

asi nazmi

Üye
bende n8 almayı düşünüyorum ama n8 in kendini resetleme olayı bni tedrgin etti açıkçası çünkü alcağm teli abim yurtdışndan getireck grantisiz sizce bi sorun yaşarmıyım ve bu reset olayı için güncelleme çıktımı çok acil abim 1 hafta snra geliyor

erkara_64

kardeşim telefonu 1 haftadır kullanıyorum daha bir sefer bile kitlenmedi...100 lerce pro yükledim kaldırdım hala süper...
burdaki videolara pek aldanma derim...istiyosan bende koyarım buraya bir video telefon nasıl kafayı yedirilir görürsün:)ayrıca teknoloji şans işi ama bence eline alıp kullanmalısın?

ceranteam

ceranteam

Üye
kabloyu iyi yerleştir iyice takk itekle olur

----------Eklendi @ 14:58:44 ---------- Yazıldı @ 14:54:56 ----------

bende n8 almayı düşünüyorum ama n8 in kendini resetleme olayı bni tedrgin etti açıkçası çünkü alcağm teli abim yurtdışndan getireck grantisiz sizce bi sorun yaşarmıyım ve bu reset olayı için güncelleme çıktımı çok acil abim 1 hafta snra geliyor
Kardeş türkiyeden alman daha isabetli olur doğru n8 de resetleme sorunu olmuş ama bana denk gelmedi 1 hafta oldu bi sıkıntı yok çok şükür ama sen yinede eşşeğini sağlam kazığa bağla burdan al

Jomolocco

Jomolocco

Üye
arkadaşım sen şakamısın yoksa masaldan felan mı fırladın 5 aylık konu ve sen 5 ay önce alacak adama çoktanda almıştır tavsiye veriyorsun bilmem kaç sayfaki konuyu güncel sayfaya getirtiyorsun

• Beğen
Tepkiler: iatis

caney002

Üye
slm arkdşlar yav size zehir gibi bir şey önerecem. ben n8 alalı 4 gün oldu ilk başlarda cameranın zoom ve 12m de yarım ekran oluşu ve kalitesinden şikayetciğdim. Ama şu camera pro programını kurduktan sonra fikirlerim çok değişti inaılmaz zoom ve kalite. makro vs. ayrıca tamm ıso. buyrun indiriin arkdşlar sertifikalı ve sertifikasız omak üzere 2 tane var. sertifikanız varsa usignedi kurar yoksa sertifikanız. signedi kurun. ve lütfen buraya yazın sonuçlar

yusufandi

Üye
Arkadaşlar n8 tlf kamera ayarlari son günler bir garip oldu öyle fotograf ve video çekiyor ki zannedersiniz ki 1mp kamera, ayarlar kismindan bir türlü sorunu çözemedim. Bazi zamnlar düzelme oluyor ancak gerek olduğunda kulanamiyorum. çok sinir oluyorum, bilgisi olan arkadşlar yardim edbilir mi?

candost38tr

candost38tr

Üye
menuden kamera ayarlarını gerı yukle.9mp duser sen gerı 12mp cıkar.baska kamera prosu yukledıysen kaldır.baktın olmuyor format at gıtsın

BestHacker

BestHacker

Üye
koruyucu kapak silikonlu kılıf kullanıyorsan onu çıkar birde öyle dene tuhaf ama ben etkilediğini farkettim nedenini daha çözemedim

manyak17

Üye
arkadaşlar ben n8 i yurtdışında alalı 1 yıl oldu sadece bir kez kitlendi kitlenince tele fon cu ya verdim yaptı ama hala sıralı çekim modunu bulamadım (tabi varsa) başka bir programda bulamadım bana bir yardım edebilrmisiniz

Üst Alt