>>> Nokia N78: Yeni Bir Firmware Daha..!!! <<<


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi

Nokia, N78 için yeni bir yazılım güncelleştirmesi daha yayınladı. Bu kez hedefte performans var...

Nokia, N78 için yeni bir güncelleme yayımladı. En son yazılım-güncellemesi üç hafta önce çıkmıştı. Yeni yazılım 12.046 sürüm numarası ile yayımlandı ve cep telefonunun performansını arttırmasının yanında Bluetooth özelliklerini iyileştirecek ve video oynatım kalitesini de arttıracak. Bunun dışında e-mail fonksiyonu da yeniden elden geçirildi. En son güncellemede olduğu gibi sensor tuşlarının hassasiyetinde de ince ayar yapıldı.

WLAN veya Updater ile

Güncellemeyi N78'e yüklemek için cep telefonu ile HSDPA veya WLAN üzerinden internete bağlanılmalı ve cihaz yöneticisiyle yeni yazılımın arattırılması gerekiyor. Bu sefer güncelleştirme Nokia Software Updater üzerinden de sunuluyor.
 
Ozan

Ozan

Admin
Bilgi için teşekkürler.
 
schumici

schumici

Üye
toprak ım bu haberlerini çok özlüycez:(
 
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
neden özlicenki :hmmm
 
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
canım kardeşim benim sen merak etme hiç ;)
 
xkadir61

xkadir61

Üye
haber için teşekkürler.
n73 içinde bir yazılım çıksa fena olmaz, enson çıkan yazılım pekte iyi değil.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt