Tavsiye Nokia Monster WH-920 Purity Stereo Kulaklık aldım

Sponsorlu Bağlantılar

carew89

carew89

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Monster WH-920 Purity Stereo Kulaklık aldım
Arkadaşlar dün siparişi verdim muhtemelen elime bugun geçiyor kargoda şu anda 231.36 tl'den 67.71 tl'ye düşmüş, kargo kdv hepsi 84 tl'yi buluyor. sizce nasıl yapmışım , tavsiye edermisiniz ?

emir1888

Üye
işletim tuşlarının olması güzel bence.uzunluğu da ideal.iyi yapmışsın hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: carew89
kursat99

kursat99

Üye
Ben kasım ayında yine hepsiburada.com dan bu kulaklığın mavisini aldım.. O zaman indirimdeydi, 100 liraydı kargoyla beraber 103 TL ye aldım. Öncelikle şunu söyleyeyim, müthiş bir kulaklık. Gerçekten çok iyi. Kendi fiyatındaki kulaklarla karşılaştırılamaz bile. Bir de ben 520 kullanıyorum, ekolayzır ayarı yok. Ama o halde bile baslar, tizler çok iyi. Gerçekten 85 TL ye en mantıklı seçim olmuş, güzel günlerde kullanın.

• Beğen
tanercoskun

tanercoskun

Üye
Bende alıcaktım Pembe olması caydırdı. Başka yerdede o fiyata başka rengini bulamadım.
Hayırlı olsun.

• Beğen
cintrikus

cintrikus

Üye
kesinlikle 230 liralık bir kulaklık değil ama pişman etmez işini görür

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hayırlı olsun güle güle kullan :tebessüm:

• Beğen
carew89

carew89

Üye
    Konu Sahibi
cevaplar için teşekkürler arkadaşlar kulaklık az önce geldi :)
pembe malesef çünkü başka renk kalmamış. Diğer sitelerdeki farklı renkli olanların fiyatıda malum, zaten bir tek evde müzik dinliyorum

My-sQLL

My-sQLL

Üye
:bigstar:pembe olmamış hocam ya hayırlı olsun

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Nasıl, memnun kaldın mı?

osmanmert99

osmanmert99

Üye
O rengi alacağıma başka kulaklık alırım daha iyi.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
renk dışında güzel gibi ama ben bir kablolu kulaklığa o kadar vermem belki kablosuz olursa bir ihtimal onuda yakınlarda almayı düşünüyorum araştırma yapacağım alamdan bende bu arada performansı nasıl merak ettim bende

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Pembe gayet hoş duruyor :) hayırlı olsun güle güle kullan :oke:

• Beğen

tanyyy

Üye
Bende çok istiyorumda renk işte :) Bizim 920 nin yanında verdikleri kulaklıkla çok kalite farkı oluyor mu acaba bunun ?

carew89

carew89

Üye
    Konu Sahibi
işte bu benim yeni kulaklığım arkadaşlar :) süper ses var yalnız, tiz, bas harika tek kelime ile .. ayrıca telefon ile konuşurken en sessiz arkkadaşın sesi bile çok net geliyor :D
Bende çok istiyorumda renk işte :) Bizim 920 nin yanında verdikleri kulaklıkla çok kalite farkı oluyor mu acaba bunun ?
ohooo olmazmı ya, kıyaslama bile yapman çok büyük bir hata, lumianın içinden çıkan kulaklık 5 10 tl'ye satılan kulaklıklar ile aynı kalitede.
Nasıl, memnun kaldın mı?
harika fazlası ile işimi görüyor, çok memnun kaldım, ayrıca HD müzik keyfi yaşatıyor gerçekten.
Ayrıca diğer arkadaşlarımda güzel dilekleri için çok teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
0MG90

0MG90

Üye
Bende de WH-930 u var kulak içi de istiyorum güzel bir tane acaba bende alsam mı?

Hayırlı olsun bu arada :tebessüm:

• Beğen
carew89

carew89

Üye
    Konu Sahibi
Bende de WH-930 u var kulak içi de istiyorum güzel bir tane acaba bende alsam mı?

Hayırlı olsun bu arada :tebessüm:
teşekkürler :) bence bu fiyata almak istiyorsan pembeye razı gelmelisin. diğer yerlerde 200 250 civarı, hali hazırda %70 indirim varken faydalan derim.

0MG90

0MG90

Üye
teşekkürler :) bence bu fiyata almak istiyorsan pembeye razı gelmelisin. diğer yerlerde 200 250 civarı, hali hazırda %70 indirim varken faydalan derim.
Bende WH-930 un mavisi var mavi rengi çok hoş onun gelmesini bekliyim bari olmadı başka alırım

enessrsy

enessrsy

Üye
Ben bu kulaklığı nokia shop'tan 200 TL'ye aldım 1 hafta sonra hepsiburada.com kampanya yaptı 100 TL'ye. Şimdi 85 görünce kalbim dayanmıyor..:ah