Haber Nokia Lumia2520 Kasım Ayında At&t Ve Verizon'da

Sponsorlu Bağlantılar

alyuz41

alyuz41

Üye
RT Olması yazılımcılar için kötü, ben okuldaydım bu haberi okuduğumda ve öğretmenimle ciddi bir konuya değindik. Windows 8 ile W8 RT uyumluluğu ve senkranizasyonu. Araştırdık, tartıştık ve ortak noktalara vardık. Ubuntu'nun yaptığını yapamadı Microsoft. W8 RT değil de, W8 olarak bekliyoruz. Ben bilgisayara yüklediğim programı telefonumada yüklemek istiyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
RT Olması yazılımcılar için kötü, ben okuldaydım bu haberi okuduğumda ve öğretmenimle ciddi bir konuya değindik. Windows 8 ile W8 RT uyumluluğu ve senkranizasyonu. Araştırdık, tartıştık ve ortak noktalara vardık. Ubuntu'nun yaptığını yapamadı Microsoft. W8 RT değil de, W8 olarak bekliyoruz. Ben bilgisayara yüklediğim programı telefonumada yüklemek istiyorum.
win8 RT şimdilik küçümsenen bir sistem. Zaten Microsoft'un Windows Phone,Windows ve Windows RT olarak 3 ayrı sistem kullanması saçmaydı ve onlar da bunun farkına vardı. Daha önceki haberlerimde de belirttiğim gibi Windows Phone ve Windows RT 2014 yılı içindeki güncellemelerle birleştirilip bütün platformlar için ortak mağazaya geçiş sağlanıcak. Bu geçiş tamamlandığında birbiriyle tam senkron Windows Phone ve Windows platformları kullanılacak.

alyuz41

alyuz41

Üye
Bizim işlemcilerimiz normal Windows 8'i çalıştırabilecek mi peki?