Nokia Lumia 920 Sari Nereden Bulabilirim?

• 15 Mart 2013
  • 1413 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar lumia 920 sari almak istiyorum istanbulda besiktasa en yakin nerede bulabilirim.Kesin sari olmasi gerekiyor yalniz. Simdiden yrdimci olanlaa tesekkurler.

- - - Eklendi - - -

Yokmu hiç bilen İstanbul genelindede olabilir :S

Yazan: Rıza Soylu
  2. yeni bosnada vardı kardeş turkcell bayide

3. Git Tim lere bulursun elbet birinde

4. Kardes en son ne zaman gordun? Baska yardimci olacak arkadas yokmu?Ali KEmal abi sen biliyormusun gordunmu hicbiryerde

5. biraz oldu ama yarın girer bakarım istersen eğer

6. yarin bir bakarim kardeşim.

7. L920 nin dezavantajı sonradan değiştirilemeyen kapaklar.

8. yarın ben de bir telefon edeyim konudan dönerim sana

9. Çok teşekkürler arkadaşlar ben aradım birkaç tane timde onlarda yok bulursanız eyer numarasıyla yollarsanız sevinirim. İlla beşiktaş olması gerekli değil arkadaşlar onuda belirtiyim.Hepinize şimdiden teşekkürler....

- - - Eklendi - - -

Bir zahmet bakarmısın yarın ?

10. Arkadaslar bulabildiniz mi?

11. kardeşim bir timde bulduk da sen kredi kartıyla mı alacaksın yoksa kontratlı mı?

12. Kredi kartiyla alacagim,bir zahmet adresini telini ozeldwn atarmisin

13. nakit satmıyorlar onlar da sadece kontratlı satıyorlarmış

14. Ali kemal abi sen bulabildin mi?

15. Yok muş hic bir yerde. Hatta benim arkadaşlara neredeyse bir aydir sarı gelmemiş.

16. Ali Kemal abi bimekste var gözüküyor internette: Nokia Lumia 920 Yellow | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor ama doğrumu bilemiyorum. Şimdi burdan sipariş etsem sarı yerine beyaz felan yollamasınlar bir de paramı almak için uğraşmıyım. Bimeks müşt.hizmetleri ben stoğu göremiyorum ama sitemiz güncelleniyor varsa vardır dedi ama endişeliyim. Birde burada gözüküyor: Nokia / Lumia 920 / GÜNGÖREN KVK STORE'DEN 2 YIL KVK GARANTİLİ FATURALI LUMIA 920 at sahibinden.com - 111820816 biraz eski ama bilmiyorum

17. sahibindeni gec kardeşim. Bimekste siparişte var gozukuyorsa vardir başka renk niye gelsin.

18. Teşekkürler, gerçekten problem felan çıktı mı? Garanti nasıl sağlanıyor?

- - - Eklendi - - -

Birkaç arkadaşın başına geldide bimeksten gelmedi ama gelmişti başka sitelerden oyüzden sordum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 23:17