Nokia Lumia 920 Çok Yakında Türkiye'de!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bide model nosu fiyatıyla geliyor mu :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Fazla umitlenmeyin bence. Nokia telefonlarinin fiyatlari ulkemizde fazla dusmuyor. N8 bile hala 400-500tl den satiliyor ikinci elde.

man20

man20

Üye
böle konuları görünce kalpten gidiyorum yaa :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Fazla umitlenmeyin bence. Nokia telefonlarinin fiyatlari ulkemizde fazla dusmuyor. N8 bile hala 400-500tl den satiliyor ikinci elde.

o konuda haklısın kardeşim ama telefoncular kazıkçı n9 u bile sıfır fıyatına satmaya çalışıyorlar

komando04

komando04

Üye
bence lumia 920 1650 1750 aralığında olur 820 ise 1200 1300 aralığında olur bence bu fiyatlar kesin olur inşallah daha düşük olur ama bu şekilde olma ihtimaliyüksek

erdgnblt

erdgnblt

Üye
50 li ve 00 lı rakamlar gelmez.
Mesela Asha 311. geldi 450 diyorlardı 500 diyenler vardı 399 dan fırsata girdi :)

920 1799 olma olasılığını yüksek görüyorum.

- - - Eklendi - - -

Hesaplaman yanlış 920+820:1740
1740tan 17 yi çıkar 40 yapar mhp nin kırkıncı yılı kutlu olsun
Hiç komik değil - anlamsız - yersiz!
1740tan 17 yi çıkarınca 40 değil 1723 yapar.
1740taki 17yi çıkarman gerekiyor.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
ooo iyimiş. bu iyi bi haberdi :eller:

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Benim tahminim Nokia 820 : 800 - 1000 TL arası . Nokia 920 ise : 1300 - 1500 TL Arası piyasaya düşer . Sizin bahsettiğiniz gibi 1700 lerde olcağını sanmıyorum

Jomolocco

Jomolocco

Üye
musicianfaruk' Alıntı:
Benim tahminim Nokia 820 : 800 - 1000 TL arası . Nokia 920 ise : 1300 - 1500 TL Arası piyasaya düşer . Sizin bahsettiğiniz gibi 1700 lerde olcağını sanmıyorum

400 daha koy

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Benim tahminim
Lumia 920: 1599 TL / Lumia 820: 1299 TL :hmmm

Jomolocco

Jomolocco

Üye
bence 920 1799 820 de 1499

papakudioflu

papakudioflu

Admin

bu fiyatlarla lumia serisinin Turkiye'de bile milyon satacagina iddiaya girerim. Gerci ben de şuphelenmiyor degilim bu rakamlar tam da nokianin Turkiye politikasini yansitiyor.

• Beğen
Tepkiler: musicianfaruk
komando04

komando04

Üye
Selamun aleykum ya arkadaşlar bu lumialarda ekrana duvar kağıdı yada ekran koruyucu koymak yokmu açıkçası lumialarin menüsü hoşuma pek gitmiyor symbian daha iyi menüye sahip.ben lumialarda hep ana ekranda menü görüyorum duvar kağıdı koyabileceğiz dimi inşallah

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Selamun aleykum ya arkadaşlar bu lumialarda ekrana duvar kağıdı yada ekran koruyucu koymak yokmu açıkçası lumialarin menüsü hoşuma pek gitmiyor symbian daha iyi menüye sahip.ben lumialarda hep ana ekranda menü görüyorum duvar kağıdı koyabileceğiz dimi inşallah

Yanlış bilmiyorsam WP'de ana menü yerine kilit ekranına duvar kağıdı v.b atayabiliyorsun.
Sorunu en iyi Ali Kemal usta cevaplar.

IVI-Elia

Üye
:eller:

serinaga

serinaga

Üye
Bence Lumia 920 2000+ olur bu özeliklerine göre, ama kısa zamanda 2000'nin altında düşer diye düşünüyorum. Ama Nokia pazardaki payını artırmak için rekabeti hortlatırsa, o zaman bahsedilen rakamlarda olabilir ..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yanlış bilmiyorsam WP'de ana menü yerine kilit ekranına duvar kağıdı v.b atayabiliyorsun.

evet ana ekran dedigimiz bolum microsofta gore başlat ekranidir ve duvar kagidi atanmiyor. Tabi ucuncu parti uygulamalarda bu ozellik var. Live tilelari da ozelleştirebiliniyor. Ama şu anda aloha aşamasinda markette henuz kullanima acilmadi. Bunun dişinda kilit ekranina duvar kagidi atanabiliyor.

komando04

komando04

Üye
bilgi için teşekkürler kardeşim

- - - Eklendi - - -

evet ana ekran dedigimiz bolum microsofta gore başlat ekranidir ve duvar kagidi atanmiyor. Tabi ucuncu parti uygulamalarda bu ozellik var. Live tilelari da ozelleştirebiliniyor. Ama şu anda aloha aşamasinda markette henuz kullanima acilmadi. Bunun dişinda kilit ekranina duvar kagidi atanabiliyor.BILGI IÇIN ÇOK TEŞEKKÜR EDIYORUM KARDEŞIM AMA KEŞKE ÖYLE BIR ÖZELLIĞI OLSAYDI ÇÜNKÜ ANA EKRANIN TEMIZ GÖRÜNMESI ÇOK DAHA IYI OLURDU HEMDE DAHA GÜZEL GÖRÜNÜRDU.BIDE BENCE BU ŞEKILDE ŞARJIDA DAHA KISA SÜRELI GIDER DIYE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ EKRANDAKI UYGULAMALAR HABIRE YENILENIYOR.GELECEK YENI BIR GÜNCELLEME ILE BU ÖZELLIĞI AKTARIRLARMI ACABA TELEFONA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt