Nokia Lumia 720 çözemediğim sıkıntım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
leontech

leontech

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 720 çözemediğim sıkıntım.
Gold Bilgisayardan Nokia Lumia 720 aldım telefonu aldıgımda arabalarda oldugu gibi kasko sigorta gibi birşey yaptırdım kırılmaya arızaya çalınmaya vs karşı kasko gibi birşey. Telefonu aldıgımda gayet memnundum içindeki Windows işletim sistemi ile gayet hoş bir telefondu. Son zamanlarda bana yaşattığı sıkıntıdan telefonu kırasım geldi artık o dereceye geldim telefonu hiç düşürmedimde neden böyle yapıyor anlamadım.

Sıkıntım şu değerli dostlar, telefonda internette dolaşıyorum dokunmatiğine hiçbir şekilde elim bile değmiyor iken kendi kendine interneti kapatıyor ana sayfaya geliyor oradan rehbere giriyor oradan cıkıyor kafasına göre ve sürekli bunları yaparken titreşimler veriyor uzun uzun . Trafik varmı yokmu bakacağım her açışımda kapatıyor 4 kere kapattı bakamadım en sonunda söve söve yoluma devam ettim . :D Uygulamalardada sıkıntı yok bazen ana menüdeyken bile kendi kendine değiştiriyor hiç dokunmasan bile , buda benim ilk windows işletim sistemine sahip telefonum ve acemisiyim birşeyindende anlamıyorum sizce ne yapmalıyım gidip gold bilgisayara gerimi versem şimdi geri vermek istesem onlar alacaklar telefonumu aylarca bekleki gelsin telefonsuz bırakıcaklar beni uğraşasım gelmiyor . Varmı bunun bir yöntemi pc den iyi anlarım gösterin yapayım artık deli etti telefon beni ya ben buna röveşata çekip kırıcam :D :D yada gidip gold bilgisayara geri vericem yenisini versinler. Bana kalırsa telefon hatalı üretim . Gold bilgisayar gidip uğraşayımmı yoksa kendim halletmeyemi çalışayım.

Herkese iyi forumlar ..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
böyle bir sorunu ilk kez duyuyorum. Telefonu sıfırlayarak güncelleme kontrollerini yapın ve görünen güncellemeleri kurun. Eğer sorun devam ederse donanımsal bir hata var demektir. Cihazı servise gondrmeniz gerekir.

blackcemre

Üye
Flash atın.

skynet

Üye
Aynen bir flaşla olmadı servise verirsin :oke:

ERKAN1907KAYA

ERKAN1907KAYA

Üye
benim telimde donuyordu, bazende kafasına göre uygulama açıyodu, birilerini aramaya çalışıyordu. amber güncellemesini yaptıktan sonra azaldı sanıyordum ama yine devam etti. garantiye göndermeni tavsiye ederim. gönderdim, sıfırı geldi telefonun bana. ama telimi garantiye 30 gün dolmadan göndermiştim. bunuda ekleyeyim

respection123

Üye
Bende Bir Gün olsun Bi Sıkıntı Vermedi. Seninki Donanımsal Sorun Olabilir. Önce Bi Flash at.

elitetr

Üye
Aynı sıkıntı Lumia 820 mi aldığımın 11. gününde bendede olmuştu, sorunun şu kardeşim; dokunmatiğin bir kısmı arızalı bunu ben bir foto düzenleme bölümünü tararken farketmiştim, bir süre sonra o kısım hiç çalışmıyacak. herhangi bir foto düzenleme programında bir yeri elle tarayarak düzelttiğin bir bölüm aç ve farkedeceksinki belli bir bölümü tarayamayacaksın. Gerçi ilk başlarda kendi direkt tarıyor ama ordaki artık algı kısa bir süre sonra bozulduğu için kullanılmaz oluyor. Ben servise verip ekran değiştirtmiştim ve sorunumdan kurtulmuştum. Aynısını sende yap. Yalnız servise verirken detaylı bir açıklama yazdırt yoksa yazılım yükleyip geri gönderiyorlar. Ekranın değiştiğinden emin ol çünkü yazılımla düzeltilecek bir hata değil. Bunu da verdiğin operatörün anladığından emin ol :)

ERKAN1907KAYA

ERKAN1907KAYA

Üye
Aynı sıkıntı Lumia 820 mi aldığımın 11. gününde bendede olmuştu, sorunun şu kardeşim; dokunmatiğin bir kısmı arızalı bunu ben bir foto düzenleme bölümünü tararken farketmiştim, bir süre sonra o kısım hiç çalışmıyacak. herhangi bir foto düzenleme programında bir yeri elle tarayarak düzelttiğin bir bölüm aç ve farkedeceksinki belli bir bölümü tarayamayacaksın. Gerçi ilk başlarda kendi direkt tarıyor ama ordaki artık algı kısa bir süre sonra bozulduğu için kullanılmaz oluyor. Ben servise verip ekran değiştirtmiştim ve sorunumdan kurtulmuştum. Aynısını sende yap. Yalnız servise verirken detaylı bir açıklama yazdırt yoksa yazılım yükleyip geri gönderiyorlar. Ekranın değiştiğinden emin ol çünkü yazılımla düzeltilecek bir hata değil. Bunu da verdiğin operatörün anladığından emin ol :)

http://www.maxicep.com/windows-phon...-bolgesel-islemsizlik-822896.html#post6329271

elitetr hocamın da belirttiği problem bende vardı. sorunum aynen dediği gibi çözdüm. başka şansın yok gibi arkadaşım

leontech

leontech

Üye
    Konu Sahibi
Valla en iyi 2 çözüm buldum , ben bu telefonla uğraşamam daha yenilerseler kârıma yenisini verirler kutusunu açmadan satarım gider başka telefon alırım 30 günü geçti ama Gold bilgisayardan sigortası var öyle değiştirebileceğime inanıyorum , 2. Yöntem elimde kalırsa bu telefon servise yollamak gibi bir sıkıntı çıkarsa röveşata çekip kırıcam bu telefonu delirtti beni hiçbirşeye bakamıyorum arama yaparken kapatiyor internetteyken kapanıyo sinirlendim kırıcam en sonunda.lanet olsun bu telefona geri vericem bunu.

elitetr

Üye
Bu kadar ofkelenmenize gerek yok, benzer durumlar diğer markalarda da olabiliyor. Tamamen tesadüf. 30 günü geçti ise değişim zor Nokia yapmaz ama gold da sigortasından dolayı baskı yaparsanız durum ne olur bilemem.

leontech

leontech

Üye
    Konu Sahibi
Yarın gidip veriyorum gold a telefon güzel ama bana bozuk olanı denk geldi ha şimdi bir telefona güzel dedik ya çıksın bir sıkıntısı zor kullaniyorum telefonu zaten . Acaba idare etmem için bir telefon verirlermi. Elimde adam akıllı bir telefonda yokki

enterneoll

enterneoll

Üye
vermezler :( biran önce verin

leontech

leontech

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar telefonu değiştim samsung galaxy s4 mini aldım . Telefonu iade ettim hediye çeki verdiler aldıgım fiyatın 160 tl 200 tl aşşsğısından 680 tl gibi bir para vardı 500 ekledim s4mini aldım .

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Yanlış Yerlere Giriyosundur Telefonda İmanlıdır :D

• Beğen
Tepkiler: leontech
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt