Haber Nokia Lumia 630 Turkcell'de!

Sponsorlu Bağlantılar

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 630 Turkcell'de!
Nokia Lumia 630 Turkcell'de şatış'a sunuldu Fiyatı 599 TL;

Yönetici tarafından düzenlendi:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
520'yi 600 liraya almıştım turkcellden. Çok koydu :D

Whatsappa Guncelleme Bekleyen Lumia 520 ile gönderildi.

beats

beats

Üye

@papakudioflu Abi ne zaman inceliyorsun ? :)
Nokia Lumia 630 Turkcell'de şatış'a sunuldu Fiyatı 599 TL
Teşekkürler haber için, verdiğin linke dikkat.

Emre

Üye
bu telefon 400 tl olmalıydı 400 tl olsaydı alırdım lumia 525 neyi üstün ? 1.2 ghz olması mı :ehe

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Şu telefonda 1 gb ram olacaktı ki :) ama bu durumda 525 daha iyi bir seçenek :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ben akşam inceleyebilirim arkadaşlar :islik dün bi akrabama aldırıdım. dedi turkcelle gidiyorum telefon alacağım, bi girdim ne var ne yok diye a a 630 gelmiş. dedim varsa 630 al. sordum almış. akşama incelerim :naughty:

beats

beats

Üye
ben akşam inceleyebilirim arkadaşlar :islik dün bi akrabama aldırıdım. dedi turkcelle gidiyorum telefon alacağım, bi girdim ne var ne yok diye a a 630 gelmiş. dedim varsa 630 al. sordum almış. akşama incelerim :naughty:
Bekliyoruz.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
35₺ fatura + 25₺ telefon = 60₺ 24 ay fatura :)yalnız merak ettiğiniz noktalar varsa oraya yoğunlaşayım :) malum benim de ilk 8.1 deneyimim olacak :islik

sefaturut

Üye
Halam benim Lumia 1320'yi görmüş gitmiş note 3 'ü satıp 1320'yi aldı şimdi bana soruyo whatsapp candy crush saga felan yükleyemiyorum ne dicemi şaşırdım kaldım. Akşam işten gelcek inşAllah akşama kadar bari whatsapp yayınlansada kursam ona

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Halam benim Lumia 1320'yi görmüş gitmiş note 3 'ü satıp 1320'yi aldı şimdi bana soruyo whatsapp candy crush saga felan yükleyemiyorum ne dicemi şaşırdım kaldım. Akşam işten gelcek inşAllah akşama kadar bari whatsapp yayınlansada kursam ona

Note 3 e karşı lumia 1320 mi :oha:

Whatsappa Guncelleme Bekleyen Lumia 520 ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: skynet
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
:ah kötü olmuş

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

Whatsapp yakında mağazaya geri gelir. Candy saga için umut yok. Ona benzer alternatif oyunlar mağazada mevcuttur.

sefaturut

Üye
Bende g2 ye geçmeyi düşünüyorum 1320'den sizce nasıl doğru bi karar mı olur?

sekajmer

sekajmer

Üye
Benimde başıma geldi. En iyisi whastsapp bakımda dersin. Oyuna gelirsek alternatif olarak en iyi iş göreni yükle. Pişman olmasın. Kötü bir seçim olmuş.

• Beğen
Tepkiler: sefaturut ve ogzhnoTr
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye

Candy crush için sweet crush kur aynı oyun

Lumia 620 Developer Edition ile gönderildi.

dücane

dücane

Üye
Bugün Saturn/MediaMarkt´a calisan bir arkadasla konustum, Lumia 630´u sordum, o telefona ilginin pek cok oldugunu söyledi, fakat whatsapp´in olmamasindan neredeyse hemen hemen alinan tüm Lumia 630´larin geri getirildigini söyledi. Bunu da Almanya capina uygulayacaksin dedi, bu yüzden lumia´lar cok büyük bir kismi elimizde kaldi dedi.

Biz de bundan sonra mecburen Lumia 630´u almak isteyenlere whatsapp´in olmadigini söylüyoruz, onlari Ios ve Android´e yönlendiriyoruz dedi....

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
braayn

braayn

Üye
fiyat pahalı bu cihaz için

osmanmert94

osmanmert94

Üye
WhatsApp yüzünden çok alıcı kaybetti Windows Phone çook. Ben de şahit oldum Teknosa da adam Lumia 820 alacaktık görevli whatsapp yok dedi. Adam ben biraz daha araştırayım dedi.