nokia lumia 620 kullananlar bir kaç sorum olacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
nokia lumia 620 kullananlar bir kaç sorum olacak
1-cepnet kullanarak online video izlenirmi
2-bir den çok internet bağlantısı yapılırmı
3-opera desteği yok internet turbo gibi baska veri sıkıstırıcı program veya uygulama varmı
4-android den interneten performans olarak üstünmü

ecel54

ecel54

Üye
1-cepnet kullanarak online video izlenirmi
2-bir den çok internet bağlantısı yapılırmı
3-opera desteği yok internet turbo gibi baska veri sıkıstırıcı program veya uygulama varmı
4-android den interneten performans olarak üstünmü

1. Sanmıyorum
2. Yapamazsın
3. Uc browser, nokia xpress var
4. Çok iyi bir internet performansı var

selcuk28

selcuk28

Üye
arkadaslar benimde soyle bir sorum var bazen dokunmatik gidiyor ekrani acip kapayinca duzeliyor yeniden. bazende alttaki tuslarin dokunmatigi gidiyor kendi kendine geri geliyor. bunu yasayan var mi servise gondermeli miyim donanimsal mi yazilimsal mi? bir de sarja takiliyken 10 parmaga kadar multi touch calisirken sarjda degilken 2-3 arasinda kaliyor. bu nedendir

kelebekavcisi

Üye
arkadaslar benimde soyle bir sorum var bazen dokunmatik gidiyor ekrani acip kapayinca duzeliyor yeniden. bazende alttaki tuslarin dokunmatigi gidiyor kendi kendine geri geliyor. bunu yasayan var mi servise gondermeli miyim donanimsal mi yazilimsal mi? bir de sarja takiliyken 10 parmaga kadar multi touch calisirken sarjda degilken 2-3 arasinda kaliyor. bu nedendir

Dokunmatik kesilmesi ve alt tuşların gitmesi bende de var. Hatta başka bir konuda da ekranın gidip geldiğini yazmıştım. Multi dokunmatikte bir hata fark etmedim ama mesela oyun oynarken sağa sola gitmek istediğimde sanki iki parmakla basmışım gibi ekranı yakınlaştırıp-uzaklaştırıyor.

selcuk28

selcuk28

Üye
Dokunmatik kesilmesi ve alt tuşların gitmesi bende de var. Hatta başka bir konuda da ekranın gidip geldiğini yazmıştım. Multi dokunmatikte bir hata fark etmedim ama mesela oyun oynarken sağa sola gitmek istediğimde sanki iki parmakla basmışım gibi ekranı yakınlaştırıp-uzaklaştırıyor.

2-3 parmağa kadar sıkıntı yok ama 4ten sonrası gidiyor :) şu test programları var ya onlarla denersen görürsün. şarjda 10 parmağa kadar tanıtabildim fakat şarjdan çekince 4ten fazlası olmuyor. garip bir şey

IVI-Elia

Üye
Bazı arkadaşlar bu sorunu 82\ ve 920 de de yaşamıştı ayarlardan ekran buyutecini kapatmayı deneyin..

selcuk28

selcuk28

Üye
açık değil zaten yazılımsal bir şey olma ihtimali tek tesellim

kelebekavcisi

Üye
2-3 parmağa kadar sıkıntı yok ama 4ten sonrası gidiyor :) şu test programları var ya onlarla denersen görürsün. şarjda 10 parmağa kadar tanıtabildim fakat şarjdan çekince 4ten fazlası olmuyor. garip bir şey

Test programlarından birinin ismini söylersen indirip deneyelim. :)

IVI-Elia

Üye
Screen Test Helper var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt