Telefon Tavsiyesi Nokia Lumia 1520'mi Yoksa HTC One'mı?

Sponsorlu Bağlantılar

muammersefa

muammersefa

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 1520'mi Yoksa HTC One'mı?
Herkese merhaba.Ben yeni telefon almak istiyorum.Ama 2 telefon arasında karsız kaldım.Ya lumia 1520 alıcam yada Htc One serisinden mini hariç herhangi biri.Sizce hangisini almalıyım.

Not:Lütfen başka telefon önermeyin sadece 2'sinden biri.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
15204 Mp Kameramı Olur? Napıcaksın O Kamerayla

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Lumia 1520 ama ihtiyaclarin neler onlarida yaz

heathrow

heathrow

Üye
Daha telefonun içinde ne var sorusuna gelmeden...
Mükemmel tasarımı var. Malzeme kalitesi cok iyi.
Bunlar dışında donanım ve performans açısından başarılı.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
heathrow

heathrow

Üye
Ama bi 1520 bi s5 bi note 3 bi g2 degil
O konuda bişi diyemeyecegim. Görüntü kalitesi olarak hangi cihaz daha ustun bilmiyorum. Bildigim şey ise htc one fotograf goruntu kalitesi 4 mp'den ustun oldugu.

0MG90

0MG90

Üye
Allah aşkına Google'a aratın bir Htc One M7 ile çekilmiş fotoğraflara bakın. Uzun uzun yazamam şimdi buraya.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Ultra pixelin tek artisi daha fazla isik almasi degil mi?

ArMaGeDdOn_87

Üye
Htc one tabiiki eğer m8'i diyosan kesinlikle m8,1520 yi şu aşamada asla tavsiye etmiyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Doğrudur Siz 4 Mp Ultrapixsel Filan Haklısınız He Devam Edin :ehe Zoom Yapmaktan Korkun :ah Neyse Sayın Profesyonel Resimci Arkadaşlar Evet 1520nin Kamerası Kötüymüş Çok Sağolun Demekki Ben Başka Cihaz Kullanmişim HTCnin Ultrapixsel Kamerası Çok İyi :P:

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
4mp değil bilmiyorsan yazma. Ultrapikseli araştır gel koçum.

Dediğin Htc One, M8 ise kesinlikle al.

Pureview'i araştır sen koçum ;)

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
13mp kalitesinde çekiyor. + daha fazla ışıkla hem gündüz hem gece çekimleri daha iyi.
13 Mp Mi :birak: O Küçücük Sensör 13 Mp Vay Yavrum Vay :naughty: Ne Hikmetse Beyazlar Hem Patlıyor Resimlerde Büyük Bir Artıymiş Fazla İşik Falan Fıstık :oha2:

Bunlar Ne Anlar Nokianin Kamerasından Gider N8 Le 5 Mpde Resim Çeker Ellerine Verirsin Anlarlar :D :destere:

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Beyler tartismaya gerek yok zaten amac burada dogruyu bulmak

0MG90

0MG90

Üye

Bana ne PureView'den? Senin yazdığınla benim yazdığım bir mi? HTC'ye yönelik yazdığına yazdım ben onu. Yorumları iyi oku.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Beyler tartismaya gerek yok zaten amac burada dogruyu bulmak
Doğru Zaten Belli Adam Küçücük Sensörü 13 Mpdiye Yedirecek Siz Önce Adam Akıllı Resimler Çıkartın A4de Ondan Sonra Konuşalım Amiral Gemi 4 Mp Kamera Ultrapixselmişde Bilmem Neymiş Peh : ?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
One(m8) incelemeleri izlediyseniz foto yu cektiginde gayet guzel ama yaklasinca foto kotulesiyor ultra pixel ise bildgim kadariyla daha fazla isik almasiyla olusuyor

0MG90

0MG90

Üye
13 Mp Mi :birak: O Küçücük Sensör 13 Mp Vay Yavrum Vay :naughty: Ne Hikmetse Beyazlar Hem Patlıyor Resimlerde Büyük Bir Artıymiş Fazla İşik Falan Fıstık :oha2:
Bunlar Ne Anlar Nokianin Kamerasından Gider N8 Le 5 Mpde Resim Çeker Ellerine Verirsin Anlarlar :D :destere:
Ne sensöründen bahsediyorsun la sen? Git bi M7'yi eline alda bak. Kamerada megapiksele takılıp kalmışsınız. Lensleri hiç saymışsınız. Ne halin varsa gör lan. Sizinle mi uğraşıcam.

Üst Alt