Nokia lumia 1020

Sponsorlu Bağlantılar

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Nokia lumia 1020
arkadaslar lumia almayi dusunuyorum. kullananlar yorum yaparsa sevinirim. buyuk telefon sevmiyorum. en fazla 4,5 inc ekrani olan hangi modeli onerirsiniz ?

Son düzenleme:

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
lumia 830 senin için güzel olabilir 5' ekran var fiyat önemli değil ise 1520 veya 930 tavsiyemdir

Rainesto

Rainesto

Üye
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam 5inç te idealdir sen 830 bak bnce eski modellerle uğraşma birde butçe söylersen

screamofcnc

Üye
Lumia 1020 güzel fakat işlemci yönünden biraz zayıf, tek eksiği bu, onun dışında güzel ve sağlam bir telefon, 1,5 yıldır kullanıyorum şahsen beni tatmin ediyor ama 830 daha iyi ve uygun bence...

• Beğen
Tepkiler: Rainesto

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
En fazla 4.5 inç demiş arkadaş 1520-930-830 elendi bildiğim kadarıyla 920 önerebilirim
evet lumia 920ye baktim da cok kaba bi telefonmus. su an nokia n9 kullaniyorum ve onun dizaynini sevdigim icin benzer bi telefon alma niyetindeyim ama bugun baktim telefonlara ( lumia 920, 730, 735, 1020 ) . telefonlarin hepsi cok buyuk. ben daha nazik telefon ariyorum. yani galiba lumia-dan vazgecicem :)
Hocam 5inç te idealdir sen 830 bak bnce eski modellerle uğraşma birde butçe söylersen
1020 dusunuyodum da bugun baktim arkasi cok kotu gorundu :)
Lumia 1020 güzel fakat işlemci yönünden biraz zayıf, tek eksiği bu, onun dışında güzel ve sağlam bir telefon, 1,5 yıldır kullanıyorum şahsen beni tatmin ediyor ama 830 daha iyi ve uygun bence...
simdilik lumiadan vazgectim. bir sonraki amiral gemisini bekliycem nokia-nin. o da nokia n9a benziycek tushsuz olucak diyolar :) bakalim...
evet lumia 920ye baktim da cok kaba bi telefonmus. su an nokia n9 kullaniyorum ve onun dizaynini sevdigim icin benzer bi telefon alma niyetindeyim ama bugun baktim telefonlara ( lumia 920, 730, 735, 1020 ) . telefonlarin hepsi cok buyuk. ben daha nazik telefon ariyorum. yani galiba lumia-dan vazgecicem :)

simdilik lumiadan vazgectim. bir sonraki amiral gemisini bekliycem nokia-nin. o da nokia n9a benziycek tushsuz olucak diyolar :) bakalim...
ve hepinize tesekkurler arkadaslar...

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam başka markalarda 4,5 inç ne bulacaksınız merak ettim.

Rainesto

Rainesto

Üye

ve hepinize tesekkurler arkadaslar...

Hocam son bi umut 925 baksaydınız

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
eğer boyut konusunda kuşkun varsa l930 ve 830 1020 ile aynı boyutta sadece ekran daha geniş çerçeveler dar
yinede 4.5 inç olsun diyorsan l1020 iyidir denim ile birlikte kamerası şahane olur

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bu cihazlar ile n9 o kadar çok fark yok ki zaten mesele alışmak. Bi süre sonra nu cihazlardan birini kullandıktan sonra n9 un sana çok küçük gelecek. Pek sıkıntı olmaz ama ben 830 yada 930 öneririm