Nokia Londra Etkinliği Canlı Yayın

Sponsorlu Bağlantılar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Güncellemelere baktım uyanır uyanmaz hayal kırıklığına uğradım şahsen bari lens uygulamalarını hemen sunslarda azda olsa sevinsek

PureFood

PureFood

Üye
WP bile kurtaramaz Nokia'yı, çünkü kendi bataklığında batmaya devam ediyor. Hiç kimse sırf kamerası enfes diye sevinmiş olamaz bu telefon için.

ferit.61

ferit.61

Üye
Millet sanki deli gibi cihaz bekliyor.
Kardeşim ilk önce sende Nokia olarak Microsoft' a bastır ki şu sistemini düzeltsin, güncellemelerini hızlandırsın...
Kral cihaz çıkar, adama desenki zil sesi ile video müzik seslerini birbirinden ayrı değil, bluetooth tam verimli değil, vs... vs...
Her telefonda olan ve özellikle belirtiyorumki ekstra olmayan özellikleri bile yok daha sistem yüzünden bu sebeple ne kadar talep olurki yeni cihaza.

İlk alanlar olduk dedik güncellemer gelir hemen müdahale ederler diye ama şimdi almak isteyen adam bir araştırsa der yani, kardeşim 6 ayı geçmiş neredeyse en ufak düzeltilmesi gererekenleri bile düzeltmemiş adamlar ben ne yapayım bu telefonu..

Ben ne yapayım 60 mp kamerayı,
Ben ne yapayım mağazadaki 500 milyar uygulamayı,
Ben ne yapayım bluetooth dan gelen dosyaları hafıza kartına kaydedemiyorsam, internetten içerik kaydedemiyorsam (hafıza kartlı modeller için) 64 gb lık kartı desteklesen ne olur desteklemesen ne olur...
Liste uzar gider.....

Saygı ve sevgilerimle...

• Beğen
Tepkiler: yşm ve dilmenibrahim
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
samsung yalan dolan platikten telefon mu olur allah askına ben telefonumu kılıfsız sekilde oturdugum mekanda rahat rahat masaya koyamıcaksam verdiğim 1500 lirayı sorgularım önce s3 s4 hele elinize bi alın arkası teneke hissi veriyor bildigin .. 20 gr fazla die demedini bırakmadılar 920 icin.. ben mesaj yazarken telefonu kulagıma goturmusum aramıs bana bi faydası yok kac kisi kullanıo bu ozelligi telefon lan bu film izliceksen git tv de pc de izle telefon bunun icinmidr yani lzm oldumu internete girersin ararsın aranırsın msj atarsn foto cekersn face e atarsn check in yaparsn tmmdır :D

Tamam haklı olabilirsin ben sana %100 katılıyorum
hatta önceki konularda söyledim internete Pc den girin filmide Tv den izleyin
özelliğe gelirsen bence hiç kimse yada %80 tüm özelliği kullanmıyor
ama sonuçta özellik bir lafım var göz boyama adına yapılsada sonuçta samsung da daha çok özellik var belki Telefon piyasasındaki en özellikli telefonda o Heralde de şu anda Dünya da samsun bu sektörde mali falan bütçe bilmem ama ya 1. ya 2. sırada dır pazar payı yüksektir yani

suyunsesi

suyunsesi

Üye
:d:Hep birlikte Nokia ya yığınla mail atsak? Facebooktan örgütlenip Nokiaya baskı yapsak? Adam olun desek? Telepati yapan telefon istiyoruz desek? Daha telefonu elimize almadan kaş göz hareketimizden ne yapcamızı anlayıp onu önümüze sunan telefon istiyoruz desek:d:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Millet sanki deli gibi cihaz bekliyor.
Kardeşim ilk önce sende Nokia olarak Microsoft' a bastır ki şu sistemini düzeltsin, güncellemelerini hızlandırsın...
Kral cihaz çıkar, adama desenki zil sesi ile video müzik seslerini birbirinden ayrı değil, bluetooth tam verimli değil, vs... vs...
Her telefonda olan ve özellikle belirtiyorumki ekstra olmayan özellikleri bile yok daha sistem yüzünden bu sebeple ne kadar talep olurki yeni cihaza.

İlk alanlar olduk dedik güncellemer gelir hemen müdahale ederler diye ama şimdi almak isteyen adam bir araştırsa der yani, kardeşim 6 ayı geçmiş neredeyse en ufak düzeltilmesi gererekenleri bile düzeltmemiş adamlar ben ne yapayım bu telefonu..

Ben ne yapayım 60 mp kamerayı,
Ben ne yapayım mağazadaki 500 milyar uygulamayı,
Ben ne yapayım bluetooth dan gelen dosyaları hafıza kartına kaydedemiyorsam, internetten içerik kaydedemiyorsam (hafıza kartlı modeller için) 64 gb lık kartı desteklesen ne olur desteklemesen ne olur...
Liste uzar gider.....

Saygı ve sevgilerimle...

Sana sonuna kadar katılıyorum her kelimenin arkasındayım

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft ortaya sistemi attı, öyle öksüz yarım yamalak bekletiyor.
Artık bir şeyler açıklaması lazım.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
ÖEY

ÖEY

Üye
Tam bir hayal kırıklığı oldu gördüğüm kadarıyla bugün Nokia kullanıcıları için, Allahtan benim fazla değil neredeyse hiç beklentim yoktu ama Nokia adına üzüldüm. En sevdiğim ve yıllardır cihazlarını kullandığım bir markanın kendi kendi batırmasını canlı canlı her gün takip ediyorum resmen. WP8 platformunun çok eksiği var ama yazılım güncellemesiyle halledilemeyecek bir eksiklik yok fakat ne MS ne de onu dürtmesi gereken Nokia bu durumu iplemiyor resmen. Şimdi kalkıp kimse bana yazılım bir süreçtir testler yapılır falan filan demesin, yani bu zamana kadar buradaki konularda konuştuğumuz hatta liste hazırlayıp yetkililere gönderdiğimiz şeyleri yazılım güncellemesiyle yapmak için aylara gerek yok bence. Bugün gelinen durumun tek açıklaması MS ve Nokia insanları ufak tefek şeylerle pışpışlayıp kandırıyorlar oldu. Senenin son aylarında da bu durum böyle devam ederse çok kullanıcı kaybederler ben dahil.

• Beğen
Tepkiler: yşm
evarietyw

evarietyw

Üye
Tam bir hayal kırıklığı oldu gördüğüm kadarıyla bugün Nokia kullanıcıları için, Allahtan benim fazla değil neredeyse hiç beklentim yoktu ama Nokia adına üzüldüm. En sevdiğim ve yıllardır cihazlarını kullandığım bir markanın kendi kendi batırmasını canlı canlı her gün takip ediyorum resmen. WP8 platformunun çok eksiği var ama yazılım güncellemesiyle halledilemeyecek bir eksiklik yok fakat ne MS ne de onu dürtmesi gereken Nokia bu durumu iplemiyor resmen. Şimdi kalkıp kimse bana yazılım bir süreçtir testler yapılır falan filan demesin, yani bu zamana kadar buradaki konularda konuştuğumuz hatta liste hazırlayıp yetkililere gönderdiğimiz şeyleri yazılım güncellemesiyle yapmak için aylara gerek yok bence. Bugün gelinen durumun tek açıklaması MS ve Nokia insanları ufak tefek şeylerle pışpışlayıp kandırıyorlar oldu. Senenin son aylarında da bu durum böyle devam ederse çok kullanıcı kaybederler ben dahil.

tam anlamıyla dolandırıldık gibi hissediyorum :)

• Beğen
Tepkiler: sinanozcan312
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Microsoft ortaya sistemi attı, öyle öksüz yarım yamalak bekletiyor.
Artık bir şeyler açıklaması lazım.
Özgür ya birşeyler yaparlar yada kaybolup giderler olan bize ve Wplu telefon alanlara olur bende hayatımilk kez android kullanırım heralde

nanotex

nanotex

Üye
Kimse demiyor ki "instagram nerede?"

• Beğen
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Birde şöyle düşünün temmuzda bir güncelleme ile radyo ve diğer düzenlemeler gelecek hareketlenip sevincez, yanımızdaki S4 lü arkadaş diyecek ki ohooooo günaydın yeni mi geldiniz bu aşamaya yazııııkk ne çektin beee. E Nokiya ve microsofta kaldın tabi mecbuuuurr. Lumia 920 telefonumla öz eleştrim budur arkadaşlar. Mutsuzum ben bugün.

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim
tanercoskun

tanercoskun

Üye
Android ile yaşadığım hayal kırıklığından sonra Yavaş yavaş aynı hayal kırıklığına Wp ve Nokia ile yaşamak üzereyim. Bir dahaki seçimimi apple den yana kullanıcam bu gidişle...

hasansen_83

hasansen_83

Üye
pek bi cacık olacağını sanmıyorum bosun amilleti heveslendırdıler 14 mayıs 14 mayıs diye

• Beğen
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Birde şöyle düşünün temmuzda bir güncelleme ile radyo ve diğer düzenlemeler gelecek hareketlenip sevincez, yanımızdaki S4 lü arkadaş diyecek ki ohooooo günaydın yeni mi geldiniz bu aşamaya yazııııkk ne çektin beee. E Nokiya ve microsofta kaldın tabi mecbuuuurr. Lumia 920 telefonumla öz eleştrim budur arkadaşlar. Mutsuzum ben bugün.
Dünya görüntülü görüşüyor yıl 2013 bizde görüntülü görüşme yok geçen bir müşterim parça gösterecek uzakta bir açta parçayı gösterim canlı canlı dedim abi benim telefonda görüntülü görüşülmüyor diyince şaşırdı

omerk88

omerk88

Üye
Güzel bir anlatım olmuş teşekkürler

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Apple İos zamanı geliyo sanki benim için... Sonbahara kadar bekliycem yinede..

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Çok güzel bir anlatım, sağol Özgür. :oke:

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

Üst Alt