Nokia kullanıcılarının dikkatine!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bountykiller

bountykiller

Üye
    Konu Sahibi
Nokia kullanıcılarının dikkatine!
arkadaşlar hepiniz bilirsinizki telefon parçası bulmak zordur. Hele birde orjinal yada çıkma parça bulmak çok daha zordur. Ben istanbul fatihte oturuyorum ve 3 yıldır telefon cenneti olan tahtakale + sirkeci den telefon , telefon aksesuarı ve telefon parçaları alarak çok düşük bir karla müşterilere satıyorum. 2 Yıldır maxicepten download yapıyorum ama maxicepten satış yapmak ilk kez aklıma geldi. Şuanda nokianın hertürlü parçasını satıyorum ve sizlerinde telefoncunuzda bulamadığınız parçaları birkezde bana sormanızı istiyorum. Pm atabilir yada arayabilirsiniz .
Tel= 0544 301 46 68

bahsi geçen ilan linki = http://www.maxicep.com/cep-telefonu-ve-aksesuar-ilanlari/bir-bu-eksikti-nokianin-herturlu-modelinin-orj-ve-cakma-parcalari-bulunur-642774.html?#post4695300

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ya arkadaş bu konuyu her yere açma ! Uyarı alacaksın sonra. Bu tarz konuların yeri satış bölümüdür.

bountykiller

bountykiller

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaş bu konuyu her yere açma ! Uyarı alacaksın sonra. Bu tarz konuların yeri satış bölümüdür.

bilgilendirmen için teşekkürler.

---------- Eklendi @ 17:08:20 ---------- Yazıldı @ 17:04:35 ----------

konuyu 4 yere açtm ve özellikle link ekledm. Çünk ürün satış bölümü çok cansz. Ordaki arkadaşlar içersinden çare bekleyenler var. Bu gün 2 ve 3 aydır çözüm bekleyen abilere yardmcı oldm. Umarım benm gibi sizlerde orayı ziyaret edip onlara yardmcı olursunuz..

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Rica ederim arkadaşım.

Tabiki satış yapmani isterim. 15 20 gün önce konun olmuş olsaydı 5800 ekran alırdım sizden. Kısmet değilmis demekki ;)
Bir daha ki sefere artık sizden alış veriş yaparız.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
4 mü oldu 5 mi oldu konu sayısı ?

0yLesineBiri

0yLesineBiri

Üye
e ticaret güzeL :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt