Nokia Internet Radio New versions

Sponsorlu Bağlantılar

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Nokia Firmasının Orjinal Lisansıyla Sunduğu İnternet Ve Wlan Üzerinden Kullanabileceğiniz Radyo Uygulaması.

İnternet Üzerinden Bi Çok Müziğe Ulaşmanıza Olanak Sağlamaktadır.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: celilcemre, dellos2001, ladrex84 ve 11 diğerleri

cncoprt

cncoprt

Üye
tesekkür ederim.

C01aY

C01aY

Üye
Orjinalmi acaba ben biraz şüphede kaldımda?Çünkü daha önce hiç rastlamadım.

cllsbl

Üye
Menüsü güzel dizayn edilmiş. Ancak var olan radyolarda yada yeni radyo eklendiğinde Listen deyince menüye geri dönüyor.

venusutarit

venusutarit

Üye
Orjinalmi acaba ben biraz şüphede kaldımda?Çünkü daha önce hiç rastlamadım.
Ben kullanıyorum orjinal olduğundan eminim nokianın yonlendirdiği bi yerden indirmiştim bayaa oluyo ama gayeet net ve kaliteli ses direk hoparlörden dinlenio ama wi fi kullanmak gerekior gprs pahallı

murat486

murat486

Üye
Teşekkür

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
soran arkadaş için cevaplıyorum. orjinaldır. . .

jaco

jaco

Üye
ya bu prog. calısıyor eminsiniz dimi 3 dür yüklüyorum her seferinde sorun çıkıyor programa giriyorum ama radyo seçince prog. kapanıyor sorun ne olabilir acaba?? ilgilenirseniz teşekkürler

ffatihh23

ffatihh23

Üye
ok de eski bence eksik ilgi veriyorsunuz bunun önceki versiyonu kaçki bu yeni versiyon ne farkları var bunları yazmalısınız

cemre007

cemre007

Üye
program çalışır ama ben çalıştıramam wi-fi falan sorun oluyo...

zekon46

Üye
ücretlerndirme var mı peki

esmer61

Üye
tşkler harika bi program

bazaaran

Üye
Yahu ben bunda RDS özelliğini açamadım...Nasıl açarız acaba, ayarlarda flnda bulamadım, bilen eden yardımcı olabilirmi acaba bu konuda???

dreamboy22

dreamboy22

Üye
BENIM BULDUGUM BIR UYGULAMA VAR BU BUTUN PROGRAMLAR HIKAYE FORUMA ACICAKTIM HERKES OGRENSIN DIYE AMA KONUM ACILMADI EGER ISTIYEN OLURSA OZAMAN BENIM MSN EKLESIN BEN ELIMDEN GELENI YAPTIM ısteyen eklesın anlatıyım butun turk radyoları wirelles veya herhangı bır ınternet baglantısıyla dınlıyebılırsınız

[email protected]

cuneytgundogdu

Üye
ewet arkadaslar bu program sorunlu acıyorum ama baska bısey yapamıyorum hemen gerı atıyo

3453453245345

Üye
N85 için uyumlu versiyonu yokmu acaba?

maki20

maki20

Üye
teşekkürler

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
Sağol kardeş emeğe saygı

sametyelman

sametyelman

Üye
9.1 lerin tümünde hemen hemen radio var ama bu radio daha fazla kapasiteye sahip olduğu için işe yarayabilir sağol :)

cesimo

cesimo

Üye
Ben e90 a yükledim.Program kuruluyor fakat çalıştırmak isteyince dışarı atıyor.

Üst Alt