Nokia Internet Radio New versions

Sponsorlu Bağlantılar

cesimo

cesimo

Üye
Karta yüklediğim için dışarı atıyormuş,telefonun kendi hafızasına atınca çalıştı.Muazzam.

tikkycan

Üye
Arkadaslae nokıa e51 telefonumda sorunsuz calısıyor ama turk radyo kanalları kısıtlı. Manual olarak radyo kanalı eklemek mumkunmu? Bılen varsa yazsın lutfen.

sampoaoc

sampoaoc

Üye
n95 te çalışmadı. yüklendi(telefon hafızasına) ama herhangibir menü seçeneğine ok dediğimde atıyor. bilginize

cesimo

cesimo

Üye
Karta yüklediğim için dışarı atıyormuş,telefonun kendi hafızasına atınca çalıştı.Muazzam.

Nokia E90 versiyon yükseltmesi sonrası internet radio çalışmıyor.Bilginize.

--------------- Ekleme ---------------

Nokia E90 versiyon yükseltmesi sonrası internet radio çalışmıyor.Bilginize.

Nokia'nın sitesinden E71 için olan versiyonunu yükledim,çalışıyor.Bu da bana kapak olsun netekim.:mahcup:

gezicier

Üye
eline emegine saglik

cesimo

cesimo

Üye
E71 versiyonu E90 da çalışıyordu,ancak aynı versiyonu E72'ye yüklemek mümkün olmuyor."Yüklü dahili bileşen" diyor başka da birşey demiyor.

firtina107

firtina107

Üye
teşekkür ederim ellerine sağlık

yaltek

Üye
şu programin bilgisayar için olanı var mı?

herlich

Üye
selamlar.dogru konu yarim kalmis gibi duruyor.calismiyor program.baglanti hatasi veriyor.online radyo dinlemek n73 icin kocaman bir soru isareti olmaya devam ediyor.emek verenler sagolsun ama olmadi.saglik olsun.tesekkurler

phasan

phasan

Üye
çok güzel program ben n73 denedim tam 440 tane türkçe radyo buldu ama diger ceptelefonlarını bilmiyorum ben n73 denim sorunsuz çalıyor

ali.44

ali.44

Üye
eline saglık

muspeh06

Üye
Program çok güzel fakat ses açılıp kapanmıyor. nokia e63 var bende yan tarafta ses ikonları olmadığı için sesi açıp kapatamıyorum.. programdada yok ses açıp kapatma olayı :(

39gurkan

Üye
tsk emegine saglik

vedat533

vedat533

Üye
orjinal program bu

color2

Üye
n95 guncelleme hatası. Emegin icin tesekkürler

u_cosar

u_cosar

Üye
Ben kullanıyorum orjinal olduğundan eminim nokianın yonlendirdiği bi yerden indirmiştim bayaa oluyo ama gayeet net ve kaliteli ses direk hoparlörden dinlenio ama wi fi kullanmak gerekior gprs pahallı
bende kullanıyorum gprs ayarlarsan biraz düşük yiyor ama yinede çok kota götürüyor

sarp-26

Üye
İndirdim çok güzel teşekkürederim türkçe olsa daha iyi olurdu ama ing.bilmeyen bile rahatlıkla kullanabilir sanırım.

Üst Alt