Nokia ile görüsmem

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doruk944

doruk944

Üye
    Konu Sahibi
Nokia ile görüsmem
Cumartesi günü Nokia'nın sitesinde şikaye formunu doldurmuştum. Bugün sınav çıkışı telefonum çaldı 0212'li numarayı görüne şaşırdım. Neyse arayan kişi bir bayandı adının Dilara olduğunu söyledi ve Nokia Müşteri hizmetlerinden olduğunu söyledi. Kendisine hepimizin yaşadığı oyun çıkmaması sorunundan şikayet ettim. Bana Oyunların çıkmasıyla hiç bir alakaları olmadığını ve firmaların satmak için kendi isteklerine göre çıkardığından bahsetti. Bende kendine Appel'ın oyun firimalarıyla anlaşmalı olduğundan söz ettim ve böyle bir anlaşma yapıp yapmıcaklarını sordum ama karşı taraftan bir cevap alamadım bende bayan olduğu için karşımdaki görevli direk diğer sorunuma geçtim. Telefonuma bazen arama geldiğinde kendi telefonumun kitlendiğinden ve görüşme ekranını kapatamadığımdan şikayet ettim aldığım cevap sistem güncellemesi yapın oldu bende telefonumda son güncelleme 1.2nin yüklü olduğunu söledim . Bana teknik servise götürün dedi. Bende KKTC'de kaldığımdan bahsettim ve aldığım cevap oraya biz bakmıyoruz rum tarafındaki yetkili Nokia Storelara gitmemi söyledi bende bu yazılımsal ve oyun sorunu geçmsse Nokia telefonumu satıp yeni çıkcak olan Iphone 5i alcağımı söyledim ve birdaha Nokia kullanmıyıcağımı söyledim aldığım cevap ilgileneceğiz oldu.

Bir daha Nokia alırsam 2 olsun bu sorun çözülmesse.:bann:

• Beğen
Tepkiler: Nextman

accman

accman

Üye
keşke biraz daha işbilen insanlar otursa o masalarda..hizmet güzel kalite sıfır abi..haklısınız..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bende doruk kardeşime katılıyorum malesef aldık birkere.Bu arada doruk mersinin tadını çıkarbende tarsusluyum :):turkiye:

SilentOne

SilentOne

Üye
nokia müşteri hizmetlerinde forumdan biri olcak tmmdır :D

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
nokia bütün sorunların üstesinden geliyor yavaş yavaş müşteri hizmetleri bu soruna çözüm bulamaz zaten yani

doruk944

doruk944

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah bi çözüm bulunur herezin üstüne düşmesi gereen bişey bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt