Nokia, HTC'yi Dava Ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kardeş al bu resmi kapak resmi yap :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Geç bile kaldı.Bir kaç gündür fıldır fıldır Nokia dava açmamış mı diye teknoloji sitelerinde dolaşıyordum zaten :kıskıs:

- - - Eklendi - - -

stajdaki pclerin klavyeleri öldürür insanı :D

:kıskıs:

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Ben size katılmıyorum HTC TİTAN'ı bileniniz vardır ben daha çok onun renklisine benzetiyorum. Ayrıca HTC nin samsung'u örnek aldığı falanda yok ha tabikide bu benim şahsi görüşüm :) İyi forumlar ..

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Bu arada nokia kazanırsa ve büyük ülkelerde yasaklatabilirse 153469781352 adım öne geçer :)

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Nokia haklı arkadaş :)

avcitalip

avcitalip

Üye
bende ilk görüşte lumialara çok benzetmiştim :ehe nokia'nın gücü hTC'ye yetiyor apple'a hiçbirşey diyemedi :)

ama nokia sonuna kadar haklı o tasarımı ilk önce n9'da kullandı ve devam ettirdi hTC tamamen çaldı yani

aleranol

aleranol

Üye
Ben size katılmıyorum HTC TİTAN'ı bileniniz vardır ben daha çok onun renklisine benzetiyorum. Ayrıca HTC nin samsung'u örnek aldığı falanda yok ha tabikide bu benim şahsi görüşüm :) İyi forumlar ..

bence samsung apple dan çalıyor htc de özenip nokidan çalıyor :ehe

Symbianize

Symbianize

Üye
Htcnin sarisi cok etkiledi beni

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hırsızlığın da bukadarına pes doğrusu,birebir de kopyalanırmı yahu:)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bende ilk görüşte lumialara çok benzetmiştim :ehe nokia'nın gücü hTC'ye yetiyor apple'a hiçbirşey diyemedi :)

ama nokia sonuna kadar haklı o tasarımı ilk önce n9'da kullandı ve devam ettirdi hTC tamamen çaldı yani

gucu yetme meselesi degil. Apple heryil nokia'ya 1milyar dolar patent ucreti zaten oduyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Apple ne tür patentlerden dolayı 1 milyar dolar ödüyor?
o anlaşmalar halka acık degil tam olarak içerigini bilmiyorum ama aralarında etik ticaret anlaşması oldugunu okumuştum biryerlerde

PriZm

PriZm

Üye
o anlaşmalar halka acık degil tam olarak içerigini bilmiyorum ama aralarında etik ticaret anlaşması oldugunu okumuştum biryerlerde
ilginç.çünkü Apple Nokia ya ödüyor denilince şaşırdım acaba yanlışmı yazdı tam tersi değilmi diye :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin

ilginç.çünkü Apple Nokia ya ödüyor denilince şaşırdım acaba yanlışmı yazdı tam tersi değilmi diye :D

Evet insana biraz ters geliyor hem de apple'in o kadar satinalmasina ragmen ama hala piyasadaki ilk olmasi sebebiyle mobil alanda patent birincisi nokia.

MaxipmaN

Üye
demiştim :D

Jomolocco

Jomolocco

Üye
appleyi sevmiyorsunuz ama adindan bolca bahsediyorsunuz adamin reklamini yapiyorsunuz bu sayede birinci oluyor haberiniz yok

Uruloki

Uruloki

Üye
Valla microsoft un tanıtım yüzü olan cihaz htc 8x bence nokia düşünsün yani operatörlere bile wp8 hakkinda bu cihazın tanıtımı gidicek bence nokia düşünsün bakın yapılan bariz nokia 920 yi tanıttığı anda amerika borsasinda %15lik düşüş yaşadı hisseleri iyice batıyor simdi diyorum elop tam bir truva atı her gittiği şirket battı ve kendisi microsoft ortağı artık gerisini siz düşünün

Jomolocco

Jomolocco

Üye
elop cenabet ya :d:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Valla microsoft un tanıtım yüzü olan cihaz htc 8x bence nokia düşünsün yani operatörlere bile wp8 hakkinda bu cihazın tanıtımı gidicek bence nokia düşünsün bakın yapılan bariz nokia 920 yi tanıttığı anda amerika borsasinda %15lik düşüş yaşadı hisseleri iyice batıyor simdi diyorum elop tam bir truva atı her gittiği şirket battı ve kendisi microsoft ortağı artık gerisini siz düşünün

valla 8x hiç tanıtım yüzü gibi durmuyor Hasan.. Nokia nın zaten AT&T ile anlaşması var operatör sıkıntısı yok.. Elop microsoft ortağı eyvallah ama şunu düşünüyor musunuz? Windows phone 8 ile Nokia zarar ederse microsoftta zarar eder wp8 le de piyasaya tutunamazsa daha gerisi yalan olur boşa masraf olur.. Hala dünyayın en çok satan 2. telefon markasından bahsediyoruz sen microsoft olsan tüm ümitlerini htc ye mi bağlarsın?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt