Nokia - Facebook Rehber ve Profil resmi senkronizasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
STaRviN

STaRviN

Üye
    Konu Sahibi
Nokia - Facebook Rehber ve Profil resmi senkronizasyonu
Selamlar.

Bildiğiniz gibi ( yada bilmediğiniz gibi ) Samsung'un yeni nesil telefonlarında ve iphoneda rehber kişilerinin numaralarını ve facebook profil resimlerini facebooktan rehbere senkronize etme imkanınız. var aynı özellik malesef nokia da yok. yada ben yok diye biliyorum. ovi mağazada bir program var fakat ücretli. sizin bildiğiniz bunu sağlayan bir program var mı? forumda araştırdım fakat bulamadım. yardımcı olunursa sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

Pek ciddiye alınmadım ama.

burakcan42

Üye
arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varmı? Bende androitte gördüm bunu ayarlayacak bi ekipmanımız yok mu?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Pek bilgim yok ama olmaz diyede bir şey yok. Araştırmak lazım.

manialog

manialog

Üye
symbian 3 cihazın olsaydı social uygulaması var telefonun onunla dediğin olay oluyo ama arkadaşların facebook profiline cep numarasını yazdıysa tabi yada elle yapacaksın bizim telefonlar için şu an yok ama nokia kendi facebook uygulamasını guncellerse belki

avara14

avara14

Üye
Konu eski ama hortlatayım. Aradım ama ben de bulamadım, yardımcı olacak birileri bulunur mu? :hmmm

mag85

Üye
yokmu böyle bir özellik hala ?

d4rkm3n

Üye
Bu Konuyu Araştırdım Bende bulamadım bilgisi olan adminler yöneticiler yok mu ?

Turan

Turan

Üye
zuhaha konuya bakın 25.3.2011 de acılmş cevap 28.3.2012 (1yıl 3gün ) sonra gelmş en sn cevapta 8.3.13 te gelmiş :disko:

d4rkm3n

Üye
zuhaha konuya bakın 25.3.2011 de acılmş cevap 28.3.2012 (1yıl 3gün ) sonra gelmş en sn cevapta 8.3.13 te gelmiş :disko:

o zaman sen bul şu konuya bi açıklık getir bizde yorum yapmayalım ....

• Beğen
Tepkiler: adem_yener18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt