Nokia E75 Şebeke Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by_system32

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E75 Şebeke Sorunu
Arkadaşlar telefonumu normal tuttugumda şebeke bölümündeki kutulardan 1 tane kalıyor.Ve mesajlarım iletilmiyor. Telefonu ters çevirip hoparlörün olduğu yerden tutunda şebeke oluyor. telefonu ters tutarak kullanacak halim de yok :) buna bir çözüm yolu varmı? Bide E75 kullananlar buna bi bakabilir mi??

Ek:/ Telefonum güncellenmiş durumda. (202.12.01)

Lacrymosa

Üye
Geçen günlerde Nokia "Bizde iPhone'daki gibi anten sorunları olmaz" filan diyordu. :D

by_system32

Üye
    Konu Sahibi
Anlamadım bende ya. Teli alttan yani normal tutunca tel şebekeye bağlanmıyor. Bari sensörü 360 derece dönecek şekilde yapsalardı teli ters kullansaydım :)

Lacrymosa

Üye
Bence servise gösterin. Anten sorunu var bariz.

by_system32

Üye
    Konu Sahibi
Benim yapabileceğim bir şey yok değil mi?

--------------- Ekleme ---------------

Format fln atsam düzelme şansı var mıdır? Sanırım sürüm güncelledikten sonra böyle oldu.

Lacrymosa

Üye
Format atınca yine aynı sürümde kalır.

by_system32

Üye
    Konu Sahibi
Onu biliyorum da şebekeye sorununa etki etmez değil mi?

Lacrymosa

Üye
Bilemiyorum. Şansınızı deneyin.

by_system32

Üye
    Konu Sahibi
O zaman son bi soru daha sorayım :) format atınca telefona kurulu programlar gider. Onları nasıl yedekleyebilirim?

Lacrymosa

Üye
Hafıza kartına kurduysan gitmezler. Hafıza kartını çıkartarak format at. Formattan sonra hafıza kartını tak ve bekle. Telefon tüm uygulamaları geri getirecek. Bu süre yüklediğin uygulamaların boyutlarına göre değişir. 5800'ımda bu süre 1 - 1,5 saat sürmüştü.

by_system32

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hafızasına kurulu önemliler :/

--------------- Ekleme ---------------

Pc suite fln programları ydeklermi?

Lacrymosa

Üye
Sanmıyorum öyle bir şey olduğunu. Yani en azından benim kullandığım Nokia telefonlarda yoktu.

by_system32

Üye
    Konu Sahibi
Tmm teşekkür ederim. Programlarımı bir yere yazarım sonra netten bulur kurarım tekrar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt