Nokia E72 İnternetten Video izleme ve avi film açma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Thsx

Thsx

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E72 İnternetten Video izleme ve avi film açma sorunu
Arkadaşlar merhaba bundan 2 hafta önce turkcell den nokia e72 aldım güzel bir telefon ama telefonda internette gezerken hiçbir video izleyemiyorum videonun üstüne basıyorum ama açmıyor çeşitli flashplayer yükledim ama bir türlü yapamadım birde yasak sitelere giriş yöntemini bulamadım arkadaşlar youtube.com falan dns değiştirmem lazım ama yapamıyorum lütfen bilgisi olan varsa yazsın...

celibar

celibar

Üye
Telefonun kendi web tarayıcısı ile ile video oynatamazsın.kurduğun flash lite swf animasyonları oynatmak için var.youtube ve facebook haricinde başka siteden video izleyemezsin.youtube izlemek için bolt browser kullanabilir veya yeni bi erişim noktası olusturup şu dns'leri (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) girdikten sonra web tarayıcı ve real playerın erişim noktalarını oluşturduğun yeni bağlantı noktasını seç ve m.youtube adresine gir izle.facebook da indirip izleniyo.

skyman_352451

Üye
yukarda denıldgı gıbı bır zamanlar skyfire wardı o olayda bıttı opera mını yukle you tube ızlemek ıcn arkadsn werdgı dns yı gr avı fılm ızlmek ıstyosan dıvıx player ındır formda mevcut

Thsx

Thsx

Üye
    Konu Sahibi
sağolun beyler.