Nokia E63 Wap sorunu Turkcell Acil Durum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enomeno35

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E63 Wap sorunu Turkcell Acil Durum...
Öncelikle iyi günler.Ben yaklaşık 3 ay önce Turkcell Bayiden bir Nokia E63 aldım ama sadece aldım yani ne ayar ne bişey:D Arkadaşımın takoz telefonuyla facebooka girdiğini görünce benimki neden girmesin diyerek denedim fakat "paket veri bağlantısı yok" uyarısı aldım.Arkadaşım paran yoktur dedi gerçekten yoktu:D. Gittim tl yüklettim (bu arada turkcellim) ve gene aynı uyarıyı aldım.Sıra arkadaşım takozuyla çatır çatır face'e giriyor ve ben onu izliyordum:D En sonunda bir Turkcell bayiiye gittim va ayarlar yapılı değil ama şuan yapıcak arkadaş yok yarın 09.00 da gel dedi:D(Gidemedim malum öğrenciyim) Okulda sormadığım insan kalmadı,her yolu denedim fakat bir türlü "paket veri bağlantısı yok" uyarısını yok edemiyorum.3G liyim WAP yazıp 2222 ye yolladım Trkcllin sitesinden ayarları yaptım fakat hala giremiyorum(param var:D 5 tale:D) yani artık allah aşkına biri şuna çözüm bulsun...Yoksa aveaya geçicem.Aklınızdan ne geçiyorsa deyiverin üşenmeyin:D Şimdiden çok teşekkür ediyorum...

YasirN

YasirN

Üye
İnternet tarıycısının erişim noktasını Turkcell Wap sec baglan o hata yanlış erişimm noktası secıldıgınden cıkar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt