Turkcell İnternet AyarLarı Manuel Olarak[wap deqiL internet]

Sponsorlu Bağlantılar

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell İnternet AyarLarı Manuel Olarak[wap deqiL internet]
Merhaba arkadaşLar. Turkcell den internet ayarı istedim. Telefonu modem olarak kullanmak için. Ama TCELL-İNTERNET i varsayılan bağlantı olarak seçiyorum. Ama internete girmeye çaLışınca "Paket veri bağlantısı yok" hatası veriyor. Vé bunu müşTeri hizmetLerine biLdirdim, hattınızda sorun yok dedi. Cihazdan kaynakLanıyor dediLer. Bunun içinde Nokia müşteri hizmetLerini arayıp manuel olarak ayarLarı yapmanız Lazım dediLer. Kontorum yok aramak için. Bana yardım edecek biri var mı aCaba?

Metin MF

Metin MF

Üye
Kardeş sorunun cihazdan kaynaklanmıyor Turkcell kazık atmış. 5 :tl: yükle düzelir :naughty:

Mert045

Mert045

Üye

---------- Eklendi @ 21:06:30 ---------- Yazıldı @ 21:05:36 ----------

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş sorunun cihazdan kaynaklanmıyor Turkcell kazık atmış. 5 :tl: yükle düzelir :naughty:

yorumun için tşkLer. Ama hattıma :tl: yükLedim yine aynı. Şuan 6 :tl: yükLü.

---------- Eklendi @ 22:00:00 ---------- Yazıldı @ 21:59:07 ----------

tşkLer. Bir bakayım aynımı.

---------- Eklendi @ 22:02:29 ---------- Yazıldı @ 22:00:00 ----------

aynıymış dostum.

Mert045

Mert045

Üye
Bilmiyorum benimki böyle giriyor.

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Of of nasıl halledecem.

asigsasi

asigsasi

Üye
pc suit ile mi girmeye çalışıyorum birde onun ayarlarına bak veya hattında internet paketi varmı yoksa giremen

place3461

place3461

Üye
tl yükle düzelir benim başımada gelmişti tl yukledin mi hesabın eksiden kurtuluyor ve bu şekilde girebiliyorsun

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Yok sorun tl veya cihaz değildi. Turkcellden kaynakLı bir sorundu. Hattımın yeniLmesini istedim Sorun Çözüldü. :oke:

Üst Alt