Nokia E63 2011 Hack ve Kilit Kodu Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

asdwer123

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E63 2011 Hack ve Kilit Kodu Sorunu
Sorun 1 : Mrb arkadaslar. Ben nokia e63 ümü güncelledim ( 510.21.010) oldu versiyonu.
Bu sürüm şuan hack oluyor mu ?

Sorun 2 : Bu Güncellemeden sonra telefonum her açılısında kilit kodu soruyor.İşin tuhafı 112 yi arayıp kapatıyorum kilit kodu istemiyor birdaha.Her kapayıp açısımda telefonu bunu soruyor.Eski şifremi girdim olmuyor.orjinal şifresini denedim onuda kabul etmiyor..

Bilginiz var ise yardımcı olabilir misiniz?

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
helloox 2.03 ile hack oluyor bndede aynı tel var bnde güncelledim hack yapim dedim oldu 2.03 ile yaptım

koc61

Üye
Verdiğiniz iki hack konusuda beş para etmez

asdwer123

Üye
    Konu Sahibi
helloox 2.03 ile hack oluyor bndede aynı tel var bnde güncelledim hack yapim dedim oldu 2.03 ile yaptım

saolasın dedıgın gıbı oldu ama kılıt kodu hala soruyor onu yapamadım hala :s
helloox 2.03 ındırdım sonra bı baska forumdan lısans aldım lısansladım yukledım hackledım.

Symbianist

Symbianist

Üye
hellox demiş de arkadaş. açılmıyor ki telefon (ben öyle anladım). bu durumda flash atmak gerek.

bu arada 112 acil numara olduğu için öyle kilitti pin idi bekletmez arar. bazıları 911 i de arar (Abd acil servisi)

asdwer123

Üye
    Konu Sahibi
hellox demiş de arkadaş. açılmıyor ki telefon (ben öyle anladım). bu durumda flash atmak gerek.

bu arada 112 acil numara olduğu için öyle kilitti pin idi bekletmez arar. bazıları 911 i de arar (Abd acil servisi)

yok hocam tlf acılıyor işin garip kısmı bu pin giriyorum tlf açılıyor sonra 20 sanıye sonra ana ekranda kilit kodu cıkıyor 112 yı arayp kapatıyorum kilit kodu sordu ekranı kayboluyor :s

* birde flash atarsam ben listede türkce yi bulamadım hep baska versiyonlar var hangisi benim tlfnuma göre nasıl bicem :s

Symbianist

Symbianist

Üye
yok hocam tlf acılıyor işin garip kısmı bu pin giriyorum tlf açılıyor sonra 20 sanıye sonra ana ekranda kilit kodu cıkıyor 112 yı arayp kapatıyorum kilit kodu sordu ekranı kayboluyor :s

* birde flash atarsam ben listede türkce yi bulamadım hep baska versiyonlar var hangisi benim tlfnuma göre nasıl bicem :s

seninki yazılımsal bir soruna benziyor. telefonun arka kısımda imeinin olduğu yerde rm kodu ve product kod var. onlarla bulacaksın tabi ki de. önce navifirmde soldaki listede rm kodunu bulup sonra son sürümü seçerek bakacaksın. açılan son pencerede her bir firmwarein sağında o product code vardır. işte böyle bulursun senin telefona uygunu. ama eğer telefon dışardan geldiyse ve Türkçe desteği o rrm kodunda yoksa bu sefer de kod değiştirmen gerekir o da apayrı bir konu.

sünger bob

Üye
S.A arkadaşlar n73 telim var kilit kodunu unuttum nasıl bulabilir yardım eder misiniz ?

waycell

waycell

Üye
arkadaşım seninki donanımsal bir sorun tel bu pek kullanmadığımız telefon kilididir belirli bir süreden sonra tuş kilidi gibi aktif olu ayarlar güvenlik ayarları bölümünde telefon kilidi adı altında bunu pasif yapabilirsin ama kilid kodu sorar kilid kodunu bulamazsan mesaj at yardımcı olurum

Üst Alt