Nokia e62 sorunları

• 19 Eylül 2012
  • 630 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Öncelikler merhabalar. İkinci el aldığım bir e62ım var telefon orjınaldir. İmei numarası falan vardır. Ama nedendir Bilinmezki Usb kablosu takınca Usb göruyor örnegın Nokia suite yada depolamaya cıkıyor secıyorm başarılı dıyor ama bilgisayar görmüyor hiç bir şekilde. Usb kablosu sağlam yada Bilgisayar usb ucları sağlam başka telefonlarda denendi çalıştı. Bunun yanında kulaklık takıyorum kulaklığı hiç görmüyor. Kulaklıkta sağlam hiçbir şekilde çalışmıyor . Kulaklıkta denendi başka telefonda. Ve son olarak Wi-fi özelligini acıyorum direk wlan ağı bulunamadı diyor. Ben bunların birbiriyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Nedeni ne olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yazan: tunc555
  2. flash atmayı dene dicem ama gözükmüyomuşta :(

3. Flash nedir. Yani nasıl yapılabilir. Başka telefona atıp oradan bluetootla göndermeyi deniyebilirim ?

4. flash atmak yazılım atnak gibi pcye bağlman gerek ama görmüyosa bağlayamazsın ki :(

Pc suite modu seçmeyi dene bide

5. Pc Suite de denedim. Bilgisayarımdada en son güncel sürümü yüklü hatta , eski sürümlerinide denedim pc suitenin gördüremedim. Nasıl yapabilirm ?

6. Denedim kaldırdım. Gene Usb gördü Pc suite modunu sectim. hatta öncelıkle usb bılgısayara bagladım donanım bulundu dedı. Sonra usb ucunun dıger ucunu telefona taktım. Pc depolma pc suıte falan cıktı pc suıteyı sectım. Bılgısayarda donanım tanınamadı dedı. Depolamayı sectım bırdaha tak cıkart yaparak sonuc gene aynı

7. yani phoneix de görmedi mi telini?

8. Programı indirmedim. Baktım çok karışık benim telefonum açılmıyor değil. Programda ölü falan fılan dıyor. Ve Calısan telefonlar yapınca çöktüğünden bahsetmiş. Ve telefonunun yazılımını bulamadım. Verdiğiniz. Linklerdeki verilen linkler ölü blue-nokia gibi.

9. dostum bi usb portunu değiştir telefoncuda öyle dene ?

10. Usb portunu değiştirmek , wi-fi sorunu kulaklık görme ve Usb kablosunun sorununu 3 unu bırden düzelteceğine kanaat getirebiliyor musunuz ?

11. phonexi kur teli görecek mi diye bak sadece :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 16:35