Nokia e62 sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tunc555

Üye
    Konu Sahibi
Nokia e62 sorunları
Öncelikler merhabalar. İkinci el aldığım bir e62ım var telefon orjınaldir. İmei numarası falan vardır. Ama nedendir Bilinmezki Usb kablosu takınca Usb göruyor örnegın Nokia suite yada depolamaya cıkıyor secıyorm başarılı dıyor ama bilgisayar görmüyor hiç bir şekilde. Usb kablosu sağlam yada Bilgisayar usb ucları sağlam başka telefonlarda denendi çalıştı. Bunun yanında kulaklık takıyorum kulaklığı hiç görmüyor. Kulaklıkta sağlam hiçbir şekilde çalışmıyor . Kulaklıkta denendi başka telefonda. Ve son olarak Wi-fi özelligini acıyorum direk wlan ağı bulunamadı diyor. Ben bunların birbiriyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Nedeni ne olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

ismail

ismail

Üye
flash atmayı dene dicem ama gözükmüyomuşta :(

tunc555

Üye
    Konu Sahibi
Flash nedir. Yani nasıl yapılabilir. Başka telefona atıp oradan bluetootla göndermeyi deniyebilirim ?

ismail

ismail

Üye
flash atmak yazılım atnak gibi pcye bağlman gerek ama görmüyosa bağlayamazsın ki :(

Pc suite modu seçmeyi dene bide

tunc555

Üye
    Konu Sahibi
Pc Suite de denedim. Bilgisayarımdada en son güncel sürümü yüklü hatta , eski sürümlerinide denedim pc suitenin gördüremedim. Nasıl yapabilirm ?

tunc555

Üye
    Konu Sahibi
Denedim kaldırdım. Gene Usb gördü Pc suite modunu sectim. hatta öncelıkle usb bılgısayara bagladım donanım bulundu dedı. Sonra usb ucunun dıger ucunu telefona taktım. Pc depolma pc suıte falan cıktı pc suıteyı sectım. Bılgısayarda donanım tanınamadı dedı. Depolamayı sectım bırdaha tak cıkart yaparak sonuc gene aynı

ismail

ismail

Üye
yani phoneix de görmedi mi telini?

tunc555

Üye
    Konu Sahibi
Programı indirmedim. Baktım çok karışık benim telefonum açılmıyor değil. Programda ölü falan fılan dıyor. Ve Calısan telefonlar yapınca çöktüğünden bahsetmiş. Ve telefonunun yazılımını bulamadım. Verdiğiniz. Linklerdeki verilen linkler ölü blue-nokia gibi.

Hopdedixulen

Üye
dostum bi usb portunu değiştir telefoncuda öyle dene ?

tunc555

Üye
    Konu Sahibi
Usb portunu değiştirmek , wi-fi sorunu kulaklık görme ve Usb kablosunun sorununu 3 unu bırden düzelteceğine kanaat getirebiliyor musunuz ?

ismail

ismail

Üye
Programı indirmedim. Baktım çok karışık benim telefonum açılmıyor değil. Programda ölü falan fılan dıyor. Ve Calısan telefonlar yapınca çöktüğünden bahsetmiş. Ve telefonunun yazılımını bulamadım. Verdiğiniz. Linklerdeki verilen linkler ölü blue-nokia gibi.
phonexi kur teli görecek mi diye bak sadece :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt