Nokia CEO'su iPhone'u yere fırlattı!

• 23 Mart 2013
  • 628 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Microsoft’tan transfer olan Nokia’nın yeni CEO'su Stephen Elop, canlı yayında beklenmedik herkesi şaşırttı. Stephen Elop, Nokia’nın anavatanı Finlandiya’da katıldığı bir televizyon programında yeni Lumia 928 hakkında konuştu.

Ancak Elop programın sunucusunun sürekli sözünü kesip sorular sormasından rahatsız oldu. Bunun üzerine sunucunun cebinden bir de iPhone 5'i çıkartması olayın üzerine tuz biber ekti. Elop bu hareketin üzerine iPhone 5'i yere fırlattı. Elop'un Apple'ı taciz edecek hareketi bununla da sınırlı değil. iPhone 5'i gören Elop, cihaz için "utanç verici" tabirini de kullandı.

işte videosu

[video=youtube;lFNwfkh79PY]http://www.youtube.com/watch?v=lFNwfkh79PY[/video]

Yazan: T i B i A M E
  2. Yakışır ben olsam suya atardım yada 2ye bölerdim :D

3. Öyle yapmış gene iyi etmiş.Ben olsaydım kalkar güle güle iPhone'u ezerdim :ehe

4. Ahahah Elop iyi sinirlenmiş belliki.Sinirini iyi gizlemiş ama...

5. mobil için link verir misin ?

6. Ben olsam sunucuyuda gülerek döverdim :ehe

7. Reklam kokan hareketler bunlar.

kullanıcıadları bunu beğendi.
  8. Fırlattıktan sonra elindeki Lumia'yı sunucuya fırlatsaydı çok hoş olurdu.Daha sonra Iphone ve Lumia durumunu kıyaslardı.Hem sunucuya olan hıncını çıkarırdı hemde telefonlarının sağlamlığını gösteren iyi bi reklam yapardı :D Ah ah beni harcıyorlar buralarda ben CEO olacaktım varya :ehe

9. Bende yere vurdu sandım bırakmış sadece

10. Abi dedigin gibi yapmış olsaydı şöyle olurdu "Biz 3310'dan esinlenerek saglamlıgını baz alarak Lumia'ları saglam yaptık.Gördügünüz gibi iPhone'u atmış olsaydım parçalanırdı sizin gibi taş kafa sayesinde fakat bizim Lumiaaa siz hasar vereceginize o size hasar verdi ki gördügünüz gibi çok sağlam üretmişiz" :ehe

11. Elop a teşekkür eder Reklamlarınızın devamını Dileriz...

Maxicep

kullanıcıadları ve MrTech bunu beğendi.
  12. :ehe

13. Yaptığı bildiğin terbiyesizlik.

14. katılıyorum.

15. :locked2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 10:46