Nokia CEO'su iPhone'u yere fırlattı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
Nokia CEO'su iPhone'u yere fırlattı!
Microsoft’tan transfer olan Nokia’nın yeni CEO'su Stephen Elop, canlı yayında beklenmedik herkesi şaşırttı. Stephen Elop, Nokia’nın anavatanı Finlandiya’da katıldığı bir televizyon programında yeni Lumia 928 hakkında konuştu.

Ancak Elop programın sunucusunun sürekli sözünü kesip sorular sormasından rahatsız oldu. Bunun üzerine sunucunun cebinden bir de iPhone 5'i çıkartması olayın üzerine tuz biber ekti. Elop bu hareketin üzerine iPhone 5'i yere fırlattı. Elop'un Apple'ı taciz edecek hareketi bununla da sınırlı değil. iPhone 5'i gören Elop, cihaz için "utanç verici" tabirini de kullandı.

işte videosu

[video=youtube;lFNwfkh79PY]http://www.youtube.com/watch?v=lFNwfkh79PY[/video]

Turan

Turan

Üye
Yakışır ben olsam suya atardım yada 2ye bölerdim :D

MrTech

MrTech

Üye
Öyle yapmış gene iyi etmiş.Ben olsaydım kalkar güle güle iPhone'u ezerdim :ehe

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Ahahah Elop iyi sinirlenmiş belliki.Sinirini iyi gizlemiş ama...

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Microsoft’tan transfer olan Nokia’nın yeni CEO'su Stephen Elop, canlı yayında beklenmedik herkesi şaşırttı. Stephen Elop, Nokia’nın anavatanı Finlandiya’da katıldığı bir televizyon programında yeni Lumia 928 hakkında konuştu.

Ancak Elop programın sunucusunun sürekli sözünü kesip sorular sormasından rahatsız oldu. Bunun üzerine sunucunun cebinden bir de iPhone 5'i çıkartması olayın üzerine tuz biber ekti. Elop bu hareketin üzerine iPhone 5'i yere fırlattı. Elop'un Apple'ı taciz edecek hareketi bununla da sınırlı değil. iPhone 5'i gören Elop, cihaz için "utanç verici" tabirini de kullandı.

işte videosu

[video=youtube;lFNwfkh79PY]http://www.youtube.com/watch?v=lFNwfkh79PY[/video]

mobil için link verir misin ?

Akıncı

Akıncı

Üye
:kop:

Türe

Türe

Üye
Reklam kokan hareketler bunlar.

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Ben olsam sunucuyuda gülerek döverdim :ehe

Fırlattıktan sonra elindeki Lumia'yı sunucuya fırlatsaydı çok hoş olurdu.Daha sonra Iphone ve Lumia durumunu kıyaslardı.Hem sunucuya olan hıncını çıkarırdı hemde telefonlarının sağlamlığını gösteren iyi bi reklam yapardı :D Ah ah beni harcıyorlar buralarda ben CEO olacaktım varya :ehe

ka_za

ka_za

Üye
Bende yere vurdu sandım bırakmış sadece

• Beğen
MrTech

MrTech

Üye

Fırlattıktan sonra elindeki Lumia'yı sunucuya fırlatsaydı çok hoş olurdu.Daha sonra Iphone ve Lumia durumunu kıyaslardı.Hem sunucuya olan hıncını çıkarırdı hemde telefonlarının sağlamlığını gösteren iyi bi reklam yapardı :D Ah ah beni harcıyorlar buralarda ben CEO olacaktım varya :ehe
Abi dedigin gibi yapmış olsaydı şöyle olurdu "Biz 3310'dan esinlenerek saglamlıgını baz alarak Lumia'ları saglam yaptık.Gördügünüz gibi iPhone'u atmış olsaydım parçalanırdı sizin gibi taş kafa sayesinde fakat bizim Lumiaaa siz hasar vereceginize o size hasar verdi ki gördügünüz gibi çok sağlam üretmişiz" :ehe

• Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye
Elop a teşekkür eder Reklamlarınızın devamını Dileriz...

Maxicep

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları ve MrTech
foreverthe

foreverthe

Üye
Yaptığı bildiğin terbiyesizlik.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...