Bu hareket savaş çıkartır! Nokia’nın CEO'su Stephen Elop

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türe

Türe

Üye
hiişsppsdp :kop2:

PriZm

PriZm

Üye
Bir CEO(!)'ya yakışmamış.

doctorrr

doctorrr

Üye
Ayıp ama yaptığın elop başgan.

comando_legend

comando_legend

Üye
İphonelerin bu kadar kısıtlamaları olunca ister istemez fırlatasın gelir. Yahu bi müzik bile sürüklemek bu kadar zor mu olur?

Türe

Türe

Üye
İphonelerin bu kadar kısıtlamaları olunca ister istemez fırlatasın gelir. Yahu bi müzik bile sürüklemek bu kadar zor mu olur?

Aslında bazen gerçekten çıldırası geliyor insanın. Fakat dediğim gibi JB yapmadan iPhone kullanmak biraz sıkıntılı olabiliyor.

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar iPhone'un kısıtlamasına gelince WP8'de kısıtlamalı bir işletim sistemi. CEO'nun yaptığına gelince. Sen sonuçta makam sahibi bir insansın, bir markayı temsil ediyorsun. Televizyonda onca insanın önünde böyle bir şeye gerek var mıydı?

tapatalk

tapatalk

Üye
Arkadaşlar iPhone'un kısıtlamasına gelince WP8'de kısıtlamalı bir işletim sistemi. CEO'nun yaptığına gelince. Sen sonuçta makam sahibi bir insansın, bir markayı temsil ediyorsun. Televizyonda onca insanın önünde böyle bir şeye gerek var mıydı?

La wp iostan kapali sistem kirilmamis bizim storelara beleş koysan bin tane indirilmez uygulamalar komedi fiyatlara gidiyor

MrExpert

MrExpert

Üye
Reklam sadece para ile yapılmaz...

enterneoll

enterneoll

Üye
Stephen elop 1-2 milyon sattılar diye havalara girdi nedir bu özgüven o yere attığı iphone kaç tane uygulamaya sahip bir bilse elindeki sadece arama ve mesaj için kullanılan telefonla karşılaştırılmıyacak derecede iyi :angry:

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Utanç vericiymiş asıl sensin utanç verici ! Nokia'dan soğuttu bu adam beni !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...