Haber Nokia Camera App: Nokia'nın Yeni Kamera Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Camera App: Nokia'nın Yeni Kamera Uygulaması

Mevcut durumda hepimizin kullandığı iki adet Nokia'ya ait kamera uygulamaları var;Nokia Pro Cam ve Nokia Smart Cam.

Fakat bu durum önümüzdeki donemde ciddi bir şekilde değişecek. Zira Lumia1520'nin sızan görsellerindeki Live tile'da da görüldüğü üzere Nokia Pro Cam ve Smart Cam uygulamalarını birleştirecek.

Dikkat çeken özellikler ise;
Motion Focus
Action Shot
Remove Moving Objects
Change Faces

Nokia Camera App tüm Lumia serisi Windows Phone cihazlarda kullanılabilecek fakat Lumia920,Lumia925 gibi Pureview kameraya sahip cihazlar Pro Mode özelliğiyle ekstra işlevlere sahip olacak.

Nokia'nın bu yeni kamera uygulamasını 22 Kasım'daki Lumia 1520 Lansmanında tanıtması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, umutgidik, sekajmer ve 2 diğerleri

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Cihaz görüntüleri ilk sızdığında ben yorumlarımda söylemiştim birleştirileceğini... :hih:

Eline sağlık dostum :spr

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu birleşme kullanım kolaylıgı dışında bize ne gibi bir artılar saglıya bilir acaba çok merak ediyorum yani bu programde mesela resim çekerken önümüzden biri geçti onu direk sile bilicekmiyiz smart camerada oldugu gibi eğer böyle bir şeyden bahsediliyor ise süper olur çünkü bazı kişiler smart kamera güzel ancak gece çekimleri hiç iyi degil diyorlarda bu gibi sorunlar giderilmiş olur diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bence de çok güzel olur, hali hazırda eksiklikleri var. Umarım onlarıda giderecek ortak bir kamera uygulaması gelir :)

braayn

braayn

Üye
haber için tşkler zaten ayrı ayrı lens çıkartmaktansa derler toplar tek çatı altında birleştirmek en mantıklısı.

respection123

Üye
Güzel bir haber daha :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ayrı ayrı lenslerden kurtulucaz sonunda :heyo2:

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Smart cam gece iyi çekmiyor birleştirerek gece çekimini Pro cam gibi yaparlarsa süper olur.Mesela Smart cam 5 fotoğraftan ancak 1-2 tanesinde yüz buluyor bunu da düzeltirler umarım ama ne olursa olsun birleştirilmesi iyi olur 1 Live tile azalır :)

sekajmer

sekajmer

Üye
ben adı kısaltıldı sandım :)

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
laf kameradan açılmışken, nokia'nın facebook sayfasında asha 501 ile ilgili bir paylaşımın altında biri şöyle bir yorum yapmış
"telefon kamerasına flash koymak kaç para ulen"

iyi güldüm buna :))

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bende flash varda ne oluyor L920 için kullamıyorum gece en karanlıkta bile ayarları yaparak çekiyorum çok nadir flash kullandım en başlarda denemek için oda çalışıyormu diye cidden şuan flash kullanmıyorum

skynet

Üye
Flaşsız olur mu ya hiç değilse fener olarak kullanıyorsun :ehe

PureFood

PureFood

Üye
flaş candır ya yakın çekimde işe yarıyor baya :Dayrıca birleşmesi iyi olmuş

serinaga

serinaga

Üye
Teşekkürler paylaşım için ...

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İsabetli bir karar. :oke:

:tşk:

eyup ensar

eyup ensar

Üye
arkadaşlar slow motion video çekme özelliği varmıdır bu uygulamada veya mağazada varmı uygulama ??

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:no:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu camera programı o zaman gdr 3 ile gelir degilmi