Nokia Camera App: Nokia'nın Yeni Kamera Uygulaması

• 23 Eylül 2013
  • 1281 Okunma
  • 21 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Mevcut durumda hepimizin kullandığı iki adet Nokia'ya ait kamera uygulamaları var;Nokia Pro Cam ve Nokia Smart Cam.

Fakat bu durum önümüzdeki donemde ciddi bir şekilde değişecek. Zira Lumia1520'nin sızan görsellerindeki Live tile'da da görüldüğü üzere Nokia Pro Cam ve Smart Cam uygulamalarını birleştirecek.

Dikkat çeken özellikler ise;
    Motion Focus
    Action Shot
    Remove Moving Objects
    Change Faces

< Resmi açmak için tıklayın >

Nokia Camera App tüm Lumia serisi Windows Phone cihazlarda kullanılabilecek fakat Lumia920,Lumia925 gibi Pureview kameraya sahip cihazlar Pro Mode özelliğiyle ekstra işlevlere sahip olacak.

Nokia'nın bu yeni kamera uygulamasını 22 Kasım'daki Lumia 1520 Lansmanında tanıtması bekleniyor.

Yazan: papakudioflu
    pirenuri, umutgidik, sekajmer ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Cihaz görüntüleri ilk sızdığında ben yorumlarımda söylemiştim birleştirileceğini... :hih:

Eline sağlık dostum :spr

OttomaN TigeR bunu beğendi.
  3. bu birleşme kullanım kolaylıgı dışında bize ne gibi bir artılar saglıya bilir acaba çok merak ediyorum yani bu programde mesela resim çekerken önümüzden biri geçti onu direk sile bilicekmiyiz smart camerada oldugu gibi eğer böyle bir şeyden bahsediliyor ise süper olur çünkü bazı kişiler smart kamera güzel ancak gece çekimleri hiç iyi degil diyorlarda bu gibi sorunlar giderilmiş olur diye düşünüyorum

Esendağlı bunu beğendi.
  4. Bence de çok güzel olur, hali hazırda eksiklikleri var. Umarım onlarıda giderecek ortak bir kamera uygulaması gelir :)

5. haber için tşkler zaten ayrı ayrı lens çıkartmaktansa derler toplar tek çatı altında birleştirmek en mantıklısı.

6. Güzel bir haber daha :)

7. ayrı ayrı lenslerden kurtulucaz sonunda :heyo2:

maydinmaydin bunu beğendi.
  8. Smart cam gece iyi çekmiyor birleştirerek gece çekimini Pro cam gibi yaparlarsa süper olur.Mesela Smart cam 5 fotoğraftan ancak 1-2 tanesinde yüz buluyor bunu da düzeltirler umarım ama ne olursa olsun birleştirilmesi iyi olur 1 Live tile azalır :)

9. ben adı kısaltıldı sandım :)

10. laf kameradan açılmışken, nokia'nın facebook sayfasında asha 501 ile ilgili bir paylaşımın altında biri şöyle bir yorum yapmış
    "telefon kamerasına flash koymak kaç para ulen"

iyi güldüm buna :))

Dexter Morgan bunu beğendi.
  11. bende flash varda ne oluyor L920 için kullamıyorum gece en karanlıkta bile ayarları yaparak çekiyorum çok nadir flash kullandım en başlarda denemek için oda çalışıyormu diye cidden şuan flash kullanmıyorum

12. Flaşsız olur mu ya hiç değilse fener olarak kullanıyorsun :ehe

13. o şekilde ihtiyaç oluyor kullanıyorum arada

14. flaş candır ya yakın çekimde işe yarıyor baya :D
    ---
    ayrıca birleşmesi iyi olmuş

15. Teşekkürler paylaşım için ...

16. İsabetli bir karar. :oke:

:tşk:

17. arkadaşlar slow motion video çekme özelliği varmıdır bu uygulamada veya mağazada varmı uygulama ??

18. bu camera programı o zaman gdr 3 ile gelir degilmi

Yüklüyor...
26/09/2018 - 13:30