Nokia C7 Mesaj Sorunu

 • 3 Ekim 2012
 • 2814 Okunma
 • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Selam,
  arkadaşlar c7-00 telefonum var , günlük 300 400 mesaj atan biriyim , sürekli mesajı erteliyor 3 dakika sonrasına bidaha göndere basmak zor geliyor , günde 100 kere yapiyorum bunu artık kus geldi , bütün güncellemeleri yapiyorum telefonumda bi çözümü varmı acaba kurcaladım ama bulamadım.
   


  Yazan: EMPShock
 2. yaşadığın şehirde 3g zayıf çekiyorsa normaldir yapması... 3g den 2g ye geçiyor o ara şebeke meşgul oluyor msjlarında gitmiyor tek çözümü 3g yi kapatman
   
 3. yani şebeke ayarlarından şebeke modunu GSM yapman
   
 4. gsm nasıl yapabilirim onuda bulamadım telefon c7 :(
   
 5. ayarlar.baglantı.şebeke modu
   
 6. yaptım ama olmadı buna çare yokmu yeminle kırdırcak kendini telefon yav :)
   
 7. o zaman garantiye götür. Aynı sorun arkaşımdada olmuştu tlf 5800 dı aynı hatadan bi kaç kez gönderdi sonra tüketici haklarına baş vurdu tlfnunu değiştiler c5 verdiler seninde olmazsa değişime gider
   
 8. birde mesajlar bölümünden mesaj ayarlarından tercih edilen baglantıyı 3G/gsm ve mobil veri'yi degiştirerek dene
   
 9. Belle güncellemesinden beri C7'lerin büyük bölümünde görülen bi sorun bildiğim bi çözüm yok fakat Belle Refresh güncellemesinden sonra benim telefonum bunu yapmamaya başladı, yüklemediysen o güncellemeyi bi dene bakalım çözecek mi.
   
 10. Aynı sorun bendede var. insanı çıldırtacak derecede, sorun ne oparatörde ne 3g 2g de sorun telefonun reflesh versiyonunda.. Deli olacagım anna verisiyonunda hiç böyle bir şey yoktu.. Destek servisi aradım versiyonu tekrar yüklememi söyledi bakalım deniyoruz.
   
 11. Refresh orijinal yazilim kullan bana hack yapinca oluyodu
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 19:20