Nokia C7 Mesaj Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EMPShock

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C7 Mesaj Sorunu
Selam,
arkadaşlar c7-00 telefonum var , günlük 300 400 mesaj atan biriyim , sürekli mesajı erteliyor 3 dakika sonrasına bidaha göndere basmak zor geliyor , günde 100 kere yapiyorum bunu artık kus geldi , bütün güncellemeleri yapiyorum telefonumda bi çözümü varmı acaba kurcaladım ama bulamadım.

haqanguven

haqanguven

Üye
Selam,
arkadaşlar c7-00 telefonum var , günlük 300 400 mesaj atan biriyim , sürekli mesajı erteliyor 3 dakika sonrasına bidaha göndere basmak zor geliyor , günde 100 kere yapiyorum bunu artık kus geldi , bütün güncellemeleri yapiyorum telefonumda bi çözümü varmı acaba kurcaladım ama bulamadım.

yaşadığın şehirde 3g zayıf çekiyorsa normaldir yapması... 3g den 2g ye geçiyor o ara şebeke meşgul oluyor msjlarında gitmiyor tek çözümü 3g yi kapatman

bayon

Üye
yani şebeke ayarlarından şebeke modunu GSM yapman

EMPShock

Üye
    Konu Sahibi
gsm nasıl yapabilirim onuda bulamadım telefon c7 :(

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ayarlar.baglantı.şebeke modu

EMPShock

Üye
    Konu Sahibi
yaptım ama olmadı buna çare yokmu yeminle kırdırcak kendini telefon yav :)

haqanguven

haqanguven

Üye
yaptım ama olmadı buna çare yokmu yeminle kırdırcak kendini telefon yav :)

o zaman garantiye götür. Aynı sorun arkaşımdada olmuştu tlf 5800 dı aynı hatadan bi kaç kez gönderdi sonra tüketici haklarına baş vurdu tlfnunu değiştiler c5 verdiler seninde olmazsa değişime gider

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
birde mesajlar bölümünden mesaj ayarlarından tercih edilen baglantıyı 3G/gsm ve mobil veri'yi degiştirerek dene

seth2012

seth2012

Üye
Belle güncellemesinden beri C7'lerin büyük bölümünde görülen bi sorun bildiğim bi çözüm yok fakat Belle Refresh güncellemesinden sonra benim telefonum bunu yapmamaya başladı, yüklemediysen o güncellemeyi bi dene bakalım çözecek mi.

thelord03

Üye
Aynı sorun bendede var. insanı çıldırtacak derecede, sorun ne oparatörde ne 3g 2g de sorun telefonun reflesh versiyonunda.. Deli olacagım anna verisiyonunda hiç böyle bir şey yoktu.. Destek servisi aradım versiyonu tekrar yüklememi söyledi bakalım deniyoruz.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Refresh orijinal yazilim kullan bana hack yapinca oluyodu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt