Nokia C7 Kendini kilitleyip açıyor.

 • 28 Ağustos 2014
 • 450 Okunma
 • 7 Cevap

 1. Öncelikle iyi akşamlar Nokia C7 telefonuma bir uygulama yüklemek isterken yanlışlıkla güncelledim.Ve güncellendikten sonra Herşey değişti önce sürekli kendini kilitleyip açmaya başladı sonra artık kilit tuşu çalışmıyor.Bunu düzeltmenin bir yolu varmı? Bu konuda bilgim 0 sadece kullanıyordum pek güncellemesine yazılımına bakmam hiç bilgim yok.
  Nasıl eski haline çevirebilirim? Veya nasıl bu kilit tuşu sorununu çözebilirim yardım edecek olan var mı? Teşekkür ederim şimdiden..
   


  Yazan: mustafaucar1337
 2. Anna Mi Bellemi Neki? Nasıl Kilitleyip Açıyor?
   
 3. kilit tuşu içindeki filme bağlı o film değişmesi gerekir yazılımsal değil donanımsal bir sorun
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 4. Ya valla onu bilmiyorum eski bi sürümdü yenisine güncelledim sanırsam belle oldu yenisi hangisiyse o kusura bakma pek bi bilgim yok :/
  Donanımsal olduğunu düşünmüyorum sebebi ise güncelledikten sonra sürekli kendini otomatik kilitleyip açmaya başladı sürekli yapıyordu bunu ama.Ertesi gün kilit tuşu işlevini bıraktı.Yardımın için teşekkürler şimdiden[DOUBLEPOST=1409255351,1409255148][/DOUBLEPOST]Yardımcı olabilecek yok mu ?
   
  okankayci bunu beğendi.
 5. aynı sorun benim de başıma geldi saniye birçok kez tuşlar kitlenip açılıyor ve sürekli flaş da yanıyor du neyse kolay gelsin :)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 6. Olay aynı dediğin gibi çözümünü bulamadın mı peki?
   
 7. 60 tl sıkışmış arasına gidip yaptırdım film zedelenmiş
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 8. Çaresi yokmu bunun?
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 22:57