Nokia C7 Kendini kilitleyip açıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

mustafaucar1337

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C7 Kendini kilitleyip açıyor.
Öncelikle iyi akşamlar Nokia C7 telefonuma bir uygulama yüklemek isterken yanlışlıkla güncelledim.Ve güncellendikten sonra Herşey değişti önce sürekli kendini kilitleyip açmaya başladı sonra artık kilit tuşu çalışmıyor.Bunu düzeltmenin bir yolu varmı? Bu konuda bilgim 0 sadece kullanıyordum pek güncellemesine yazılımına bakmam hiç bilgim yok.
Nasıl eski haline çevirebilirim? Veya nasıl bu kilit tuşu sorununu çözebilirim yardım edecek olan var mı? Teşekkür ederim şimdiden..

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Anna Mi Bellemi Neki? Nasıl Kilitleyip Açıyor?

asigsasi

asigsasi

Üye
kilit tuşu içindeki filme bağlı o film değişmesi gerekir yazılımsal değil donanımsal bir sorun

mustafaucar1337

Üye
    Konu Sahibi
Anna Mi Bellemi Neki? Nasıl Kilitleyip Açıyor?
Ya valla onu bilmiyorum eski bi sürümdü yenisine güncelledim sanırsam belle oldu yenisi hangisiyse o kusura bakma pek bi bilgim yok :/
kilit tuşu içindeki filme bağlı o film değişmesi gerekir yazılımsal değil donanımsal bir sorun
Donanımsal olduğunu düşünmüyorum sebebi ise güncelledikten sonra sürekli kendini otomatik kilitleyip açmaya başladı sürekli yapıyordu bunu ama.Ertesi gün kilit tuşu işlevini bıraktı.Yardımın için teşekkürler şimdidenYardımcı olabilecek yok mu ?

• Beğen
Tepkiler: okankayci
asigsasi

asigsasi

Üye
Ya valla onu bilmiyorum eski bi sürümdü yenisine güncelledim sanırsam belle oldu yenisi hangisiyse o kusura bakma pek bi bilgim yok :/

Donanımsal olduğunu düşünmüyorum sebebi ise güncelledikten sonra sürekli kendini otomatik kilitleyip açmaya başladı sürekli yapıyordu bunu ama.Ertesi gün kilit tuşu işlevini bıraktı.Yardımın için teşekkürler şimdidenYardımcı olabilecek yok mu ?
aynı sorun benim de başıma geldi saniye birçok kez tuşlar kitlenip açılıyor ve sürekli flaş da yanıyor du neyse kolay gelsin :)

mustafaucar1337

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorun benim de başıma geldi saniye birçok kez tuşlar kitlenip açılıyor ve sürekli flaş da yanıyor du neyse kolay gelsin :)
Olay aynı dediğin gibi çözümünü bulamadın mı peki?

mustafaucar1337

Üye
    Konu Sahibi
Çaresi yokmu bunun?