nokia c7 hakkında

• 7 Mayıs 2011
  • 1435 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nokia c7 si olan arkadaşlar benim bi sorum hatta bir problemim var telefonumda.sensörlerde döndürme kontrolü otomatik olarak açık. telefonu yeni açtığımda bir iki dakika dönüyor ondan sonra otomatik veya diğer türlü hiç dönmüyor.sebebi nedir acaba.tel.de mi problem vardır yoksa ayarlarda mı?yardımcı olabilirseniz sevinirim.tşk. ederim

Yazan: gülyanaklı
  2. döndürme işaretli olduğu halde dönmüyorsa kesinlikle sensörün arızalıdır.. servise götür:oke:

3. ama ilk tel. açıldığında dönüyor.sonradan dönmüyor arıza olsa hiç dönmezdi sanırım.belkide benim bilmediğim ayarlar vardır ???

4. all systems ready!

Demesi için 20 saniye beklemek gerekiyo demek ki :d: sensörleri anca çalıştırıyo :D önce önemli dosyalar sonra sensör :D

5. dediğinden bişi anlamadım :) hem benim tel.de öle bişi de yazmıyo.sensör önce çalışıyo sonra çalışmıyo. ok.

6. :oke:İmkanın varsa bi servise götür göster derim...Birde Döme ekranı iki yöndede dönse daha iyi olurdu bence tek yöne dönmesinin bir avantajı olduğunu sanmıyorum..

7. servisle filan alakası yok bende de oluyordu bu :D telefonu biraz dik tutman lazım biraz.bende telefonu tamamen yatay tutuyordum dönmüyordu delleniyordum :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 20:03