nokia c7 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülyanaklı

Üye
    Konu Sahibi
nokia c7 hakkında
nokia c7 si olan arkadaşlar benim bi sorum hatta bir problemim var telefonumda.sensörlerde döndürme kontrolü otomatik olarak açık. telefonu yeni açtığımda bir iki dakika dönüyor ondan sonra otomatik veya diğer türlü hiç dönmüyor.sebebi nedir acaba.tel.de mi problem vardır yoksa ayarlarda mı?yardımcı olabilirseniz sevinirim.tşk. ederim

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
döndürme işaretli olduğu halde dönmüyorsa kesinlikle sensörün arızalıdır.. servise götür:oke:

gülyanaklı

Üye
    Konu Sahibi
ama ilk tel. açıldığında dönüyor.sonradan dönmüyor arıza olsa hiç dönmezdi sanırım.belkide benim bilmediğim ayarlar vardır ???

ultrayer6

ultrayer6

Üye
all systems ready!

Demesi için 20 saniye beklemek gerekiyo demek ki :d: sensörleri anca çalıştırıyo :D önce önemli dosyalar sonra sensör :D

gülyanaklı

Üye
    Konu Sahibi
all systems ready!

Demesi için 20 saniye beklemek gerekiyo demek ki :d: sensörleri anca çalıştırıyo :D önce önemli dosyalar sonra sensör :D

dediğinden bişi anlamadım :) hem benim tel.de öle bişi de yazmıyo.sensör önce çalışıyo sonra çalışmıyo. ok.

uguro

uguro

Üye
:oke:İmkanın varsa bi servise götür göster derim...Birde Döme ekranı iki yöndede dönse daha iyi olurdu bence tek yöne dönmesinin bir avantajı olduğunu sanmıyorum..

safakb01

Üye
servisle filan alakası yok bende de oluyordu bu :D telefonu biraz dik tutman lazım biraz.bende telefonu tamamen yatay tutuyordum dönmüyordu delleniyordum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...