Nokıa C6 (Vodafone) Geçersiz Sunucu İsmi Hatasıı Yardım...

• 30 Nisan 2011
  • 2937 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar vodafone hattım var bi kaç gündür sürekli bağlantıyı denerken bu hatayı alıyorum yeni ayar aldım ama gene düzelmediii ne yapmalıyım yardım lütfenn :( telefonda sorun yok başka telefona trakıp denedim gene aynı hataa :(

Yazan: kann1
  2. kapat telı hattı çıkar bataryayı çıkar. 4-5 saat kapalı dursun. bn boole yaptım 2 kere duzeldı.

3. kapatmadan önce ayarlarini silsen iyi olur

4. Opera 11 yükle böyle bir sorun kalmaz :oke:

5. opera ile ne alaka var açabilirmisin biraz daha

6. operayla alakası yok.

7. benimde bazen 5800 ın kendi tarayıcısında geçersiz sunucu ismi diyor ama bu sorunu opera 11 ile daha 1 kere bile yaşamadım sadece dene ve sonucu yaz :oke:

8. bnde aynı hatayı alıyom operadada olmuyo şu kapalı durma muhabbetini denicem 0.facebooka girerken yapıyo bnde

9. MaxiHipHopLife aldın cevabını :d:

10. Berd Schuster niye sert davranıyosun ki herkesin bilmedikleri var !

ve görüüşe göre senin de bilmediklerin var opera da hata verdi google a bile girmiyor!

11. kardeş yanlış anlatmışım operada çözüm olmuyo demek istedim orda pardon düzgün anlatamamışım derdimi

12. netten her çıkışında önbelleği sil yada xplore probramı kullanıyorsan c/sistem/cache die bi klasör var onu sil eğer yine olmadıysa opera programını kullan derm özellikle de mini olanını =)

13. Ne Sert davrancam ya sonuçat burada forumda yardımlaşıyoruz sana öyle gelmiş :ehe

14. arkadaşlar benim çözümüm müşteri hizmetlerindeymiş :D internet paketim vardı devamında yeni paket yapmayıp 0.face de takılıym dedim ama telefon paketten girmeye çalışıyormuş hala (h) tekrar internet paketi yaptım düzeldi ... Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler :bigstar:

15. berd şuster. operayla alakası yok dedım. adam da zaten operada da olmuyor yazmış.
    bu arada benı bozmaya uğraşıyorsun.Bence devam etme.bence koçum.

----------Eklendi @ 17:20:12 ---------- Yazıldı @ 17:19:13 ----------

:bann: berd şuster. oooooop. GÜMMM.

16. aldın mı cevabını filan demişin de neyse
    abi bi doodle jump yüzünden birbirinize düştünüz ya yapmayın etmeyin :D

17. he ya biraz öyle oldu ama napalım :ehe :ehe :ehe

18. bu arada bende de aynı sorun var ve ben de internet paketi aldım geçen ay
    yarın bi gidelim bakalım vodafone a :ehe

19. Teşekkürler aynı sorun bendede oldu çözüm için saol :oke:

20. telefonunun dns ayarlarını değiştir düzelir... 208.67.222.222 \ 208.67.220.220

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 11:48