Nokıa C6 (Vodafone) Geçersiz Sunucu İsmi Hatasıı Yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kann1

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa C6 (Vodafone) Geçersiz Sunucu İsmi Hatasıı Yardım...
arkadaşlar vodafone hattım var bi kaç gündür sürekli bağlantıyı denerken bu hatayı alıyorum yeni ayar aldım ama gene düzelmediii ne yapmalıyım yardım lütfenn :( telefonda sorun yok başka telefona trakıp denedim gene aynı hataa :(

'Patron

'Patron

Üye
kapat telı hattı çıkar bataryayı çıkar. 4-5 saat kapalı dursun. bn boole yaptım 2 kere duzeldı.

-efşan

-efşan

Üye
kapatmadan önce ayarlarini silsen iyi olur

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Opera 11 yükle böyle bir sorun kalmaz :oke:

-efşan

-efşan

Üye
opera ile ne alaka var açabilirmisin biraz daha

'Patron

'Patron

Üye
operayla alakası yok.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
benimde bazen 5800 ın kendi tarayıcısında geçersiz sunucu ismi diyor ama bu sorunu opera 11 ile daha 1 kere bile yaşamadım sadece dene ve sonucu yaz :oke:

music59

Üye
bnde aynı hatayı alıyom operadada olmuyo şu kapalı durma muhabbetini denicem 0.facebooka girerken yapıyo bnde

bthn_997

bthn_997

Üye
Berd Schuster niye sert davranıyosun ki herkesin bilmedikleri var !

ve görüüşe göre senin de bilmediklerin var opera da hata verdi google a bile girmiyor!

music59

Üye
kardeş yanlış anlatmışım operada çözüm olmuyo demek istedim orda pardon düzgün anlatamamışım derdimi

By_Casparov

By_Casparov

Üye
netten her çıkışında önbelleği sil yada xplore probramı kullanıyorsan c/sistem/cache die bi klasör var onu sil eğer yine olmadıysa opera programını kullan derm özellikle de mini olanını =)

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Berd Schuster niye sert davranıyosun ki herkesin bilmedikleri var !

ve görüüşe göre senin de bilmediklerin var opera da hata verdi google a bile girmiyor!

Ne Sert davrancam ya sonuçat burada forumda yardımlaşıyoruz sana öyle gelmiş :ehe

kann1

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim çözümüm müşteri hizmetlerindeymiş :D internet paketim vardı devamında yeni paket yapmayıp 0.face de takılıym dedim ama telefon paketten girmeye çalışıyormuş hala (h) tekrar internet paketi yaptım düzeldi ... Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler :bigstar:

'Patron

'Patron

Üye
MaxiHipHopLife aldın cevabını :d:
berd şuster. operayla alakası yok dedım. adam da zaten operada da olmuyor yazmış.
bu arada benı bozmaya uğraşıyorsun.Bence devam etme.bence koçum.

----------Eklendi @ 17:20:12 ---------- Yazıldı @ 17:19:13 ----------

kardeş yanlış anlatmışım operada çözüm olmuyo demek istedim orda pardon düzgün anlatamamışım derdimi
:bann: berd şuster. oooooop. GÜMMM.

bthn_997

bthn_997

Üye
bthn_997

bthn_997

Üye
bu arada bende de aynı sorun var ve ben de internet paketi aldım geçen ay
yarın bi gidelim bakalım vodafone a :ehe

seyfipasa

seyfipasa

Üye
arkadaşlar benim çözümüm müşteri hizmetlerindeymiş :D internet paketim vardı devamında yeni paket yapmayıp 0.face de takılıym dedim ama telefon paketten girmeye çalışıyormuş hala (h) tekrar internet paketi yaptım düzeldi ... Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler :bigstar:
Teşekkürler aynı sorun bendede oldu çözüm için saol :oke:

jejOe

jejOe

Üye
telefonunun dns ayarlarını değiştir düzelir... 208.67.222.222 \ 208.67.220.220

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt