Nokia c6 klawye kapalı iken oynuyo. .!servise weriyim mı?

• 25 Nisan 2011
  • 1671 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Oyun program ve dosyalarımın silınmesıni ıstemıyorum, . . klawyeyi yaparlar mı?

Yazan: The Best OEZIL
  2. yetkili servisle konuş bence bi. :oke:

3. arkadaşım tam olarak sorunun ne c6 zaten çoğu oyunu kalvye ile oynamaz yani servislik durumun ne biraz daha açabilirmisin konuyu

4. Klawye gevşek oynama war. Servise gnderınce yazılım atılmasını ıstemyorum. Klawyeyi yaparlar mı dye soruyorum

5. Klavye oynuyo klavyeyle oyun oynamıyo :kop:

6. nasıl oynuyo mezdekede vırtatrakmı yoksa roman havası yada halay mı:allalla::allalla::allalla:

7. hahahahahha :D:D::D:D:D:D:D:D:D: :aha::aha::aha::aha::aha::aha:

8. arkadasim belirtirsen atmazlar yazilim ama kizagida yapmazlar yapsalarda ayni olur
    telefondan yazdigim icin harfler karisik kusura bakmayin

9. Arkadaşım yanlıs anladıysam k bakma Ama kızak sorunluysa yazılımı neden kurcalasınlar bunu pek anlamadım

10. Klawye nin kızagı tamir ile duzelmez mi

11. kızağı hallederler zaten telefon çalısıyosa bişi falan gevşemiştir yani sana saçma sapan şeyler söylerler ama tek yaptıkları vida sıkmaktır düzelir merka etme ver servise bunu sende yapabilirsin ama uğrasma bence

12. 2 ay önce aynı gevşeklik sorununu ben de yaşadım.kvk ya verdim kızağı değiştirdiler.25 iş günü parça bekledi ama içerde.Sen de beklemek zorunda kalacaksındır büyük bir ihtimal.beklerim diyosan ver.

13. yazılımsal olarak bi müdahale ettilermi kardeşim ?

14. yazılımsal olarak etmezler bence. kapata sorun varsa onu halletmeye çalışırlar ama biraz beklersin (biraz = 25-30 gün ) :d:

15. Oha 25 gün mü

16. Birebir konuş en iyisi

17. çok bekletirler ben olsam vermem :aman2:

18. 25 gün bekletirlerse öpüp başına koy parça parça gelmedi diyerek 2 ay bekletir bunlar adamı :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 15:19