Nokia c6 alınırmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pRime.

pRime.

Üye
isine bak yorum yaparken sanami soracagim ben senin yorumlarina karisiyormuyum

Koçum n8 hertürlü daha hızlı. Sen bunu anlayamıyorsan. Ben de yazarım. Biz kullanıyoruz da yorum yapıyoruz. Sizin gibi donanımhaber'in fake videolarını izlemiyoruz.

hoss

hoss

Üye

Koçum n8 hertürlü daha hızlı. Sen bunu anlayamıyorsan. Ben de yazarım. Biz kullanıyoruz da yorum yapıyoruz. Sizin gibi donanımhaber'in fake videolarını izlemiyoruz.
önce adamakıllı konuş , vivazın en hızlı symbian oldugunu nokia cı arkadaşlarım bile kabul ediyo , senin kabul edip etmemen umrumda degil tammam mı o yüzden seni umursamıyorum :oke:

pRime.

pRime.

Üye
önce adamakıllı konuş , vivazın en hızlı symbian oldugunu nokia cı arkadaşlarım bile kabul ediyo , senin kabul edip etmemen umrumda degil tammam mı o yüzden seni umursamıyorum :oke:

Biz de seni umursamıyoruz Vivazda En hızlı symbian değil!! Bunu aklına sok!! :bann: senin nokia'cı arkadaşların telefondan anlamıyor. Senin de bütün forumlara ne amacla girdiğini herkes biliyo. Bana burda ahkam kesme.

hoss

hoss

Üye
vivaz en hizli symbian ister kabul et ister etme , dedigim gibi umrumda degilsin , n8 in yavas oldugunu bir tek nokia fanlari kabul etmiyo , oda baska bir marka kullanmadiklari icin

pRime.

pRime.

Üye
vivaz en hizli symbian ister kabul et ister etme , dedigim gibi umrumda degilsin , n8 in yavas oldugunu bir tek nokia fanlari kabul etmiyo , oda baska bir marka kullanmadiklari icin

Değil işte anlamıyosun telefondan konuşuyosun boş boş! Herşey işlemci değil! Bunu kafana sok!
Tekrar söylüyorum SEN DE BİZİM UMRUMUZDA DEĞİLSİN! :oke: ;)

----------Eklendi @ 12:03:42 ---------- Yazıldı @ 12:02:32 ----------

Bu arada ben bi çok marka kullandım, senin gibi kuru Samsung-Android fanlığı yapmıyorum. :oke:

hoss

hoss

Üye
vivazi al eline sonra konus arkadasim , bol keseden sallamak kolay merak etme arkadasimda n8 var elimin altina istedigim zaman kurcaliyorum hizinin nasil oldugunu biliyorum sen ogretme bana neyin hizli neyin yavas oldugunu
bu arada android fani degilim ve android mi ios mu diye sorarsan ios derim , yani fanligim filan yok , yeri geldimi n900 de tavsiye ederim bana gore nokia nin tek begendigim telefonu odur , evde 8310 ,6510 gibi nokia nin gecmiste devrim yapmis telefonlarida var satmaya kiyaamiyorum gercekten hakkini veren guzel telefonlar , symbianli bar tipi telefonlarida iyiydi nokianin ama dokunmatik symbianli telefon yapmayi beceremedi nokia bana gore
bunlar benim yorumlarim saygi duyup duymamak sana kalmis , ama her yazdigim mesaja sert bir sekilde cevap vermek sana hicbirsey kazandirmaz ve antipatik durumuna dusersin o yuzden tartisma ortami yaratmaya gerek yok

Siyah.

Siyah.

Üye
    Konu Sahibi
sakin olun şampiyonlar

Remil_53

Üye
Neden alınmasın :oke: ayrıca C6-01 parasını hakediyor bi kere :bann:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Androide bak c6 yıda salla:yuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt